فرمانده نیروی دریایی سپاه: همراه خود حمایت اجتناب کرده اند نمایندگی‌های اطلاعات‌بنیان برای ارتقای آمادگی رزمی امتحان شده می‌کنیم.سردار تنگسیری ذکر شد: در راستای باور مانترا سال نو را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حمایت نمایندگی های اطلاعات بنیان، مرحله آمادگی رزمی را بهبود خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل اجتناب کرده اند سپاه نیوز؛ دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسمی همراه خود حضور جمعی اجتناب کرده اند فرماندهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان در ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اجتناب کرده اند زحمات تمامی فرماندهان، سربازان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سربازان نیروی دریایی تحسین کرد. نیروی دریایی گارد کدام ممکن است پارسال جهادی بودند. انقلابیون برای باور مانترا سال ۱۴۰۰ امتحان شده موفقی کردند، ذکر شد: تصمیم گیری مانترا سال اجتناب کرده اند سوی رئیس معظم انقلاب اسلامی برای ما عالی اصل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {همه ما} تعهد ای مضاعف داریم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده جهادی برای باور را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرای آن، ما را به ایفای موقعیت فرمان بزرگوار ۱۴۰۱ می رساند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: دانشمندان جوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلابی ما همراه خود نکات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت های رئیس معظم انقلاب اسلامی خرس عنوان نمایندگی های اطلاعات بنیان توانستند متعدد اجتناب کرده اند مشکلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهبردی را برطرف کنند. انقلاب اسلامی در ملت در بخش‌های مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریم‌ها را خنثی کردند.»

سردار طنسیری همراه خود خوش بینانه تعیین مقدار مرحله کیفی متعدد اجتناب کرده اند دستاوردهای نمایندگی های اطلاعات بنیان خانه کدام ممکن است همگی آرم دهنده انبساط انقلاب اسلامی است، ذکر شد: ما نیز می توانیم سهم شخصی را در ارتقای مرحله آمادگی رزمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش توان رزمی ایفا کنیم. همراه خود حمایت اجتناب کرده اند این نمایندگی” گروه های اطلاعات بنیان، همراه خود استفاده اجتناب کرده اند توانمندی های شخصی گامی کارآمد در باور مانترا سال بردارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همراه خود ردیابی به انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشد روزافزون تولیدات نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت خانه از دستگاه پدافند عملیاتی افزود: همین الان تمامی از دستگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادوات می خواست گروه نیروهای مسلح ساخت محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سراسری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند آنها نیز ساخت شده است. همراه خود همکاری نمایندگی های اطلاعات بنیان اجرا تبدیل می شود.” امسال بنا به اصل فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) این همکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار با هم تا حد زیادی احتمالاً وجود خواهد داشت.

سردار طنسیری همراه خود یادآوری ایام مذهبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرامت ماه مبارک رمضان ذکر شد: رمضان ماه میهمانی خدا، ماه توبه، غفران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بندگی، ماه تلاوت قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعاست. را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمت خالصانه به همنوعان شخصی بپردازیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید خدا را شکر کنیم کدام ممکن است توفیق این ماه را به او منت نهاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خداوند متعال هدایت ادب را انتخاب کنید و انتخاب کنید معارف دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبولی آن را بخواهیم. اطاعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبادت.

توییت