عناصر میدان ایثار و شهادت زنجان باید با طرحی نو تلفیق شودایسنا/ زنجان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: عناصر حوزه ایثار و شهادت باید با طراحی جدید تلفیق شود.

شاهزاده علی نقشبخش صبح امروز (۹ تیر) در اجلاسیه ایثار و شهادت ابهر گفت: تشکیل این اجلاس ها برای پاسداشت شهدا و تکریم ایثارگران و خانواده های آنان که دستور اکید رئیس جمهور است و بسیار عالی است. اهمیت.”

وی با اشاره به موضوع اقلامی که در شهرها ساخته می شود، تصریح کرد: لزوم پیوند المان های شهری با نام شهدا و ایثارگران، چرا که وجود چنین المان هایی در شهرها علاوه بر معرفی شهدا به نسل جدید، موجب افزایش می شود. فرهنگ. از ایثار و شهادت در جامعه نیز مؤثر است.

این مسئول با تاکید بر اینکه با استفاده از توانمندی های جوانان خلاق باید این عناصر را با طرحی جدید تلفیق کرد، ادامه داد: بر این اساس مزار شهدا در شهرها و روستاها باید متناسب با ارزش والای شهدا طراحی شود تا آنها میوه ها خواهد بود. یکی از این شهدا همیشه جلوی چشم ماست.

نقبخش به خاطرات خانواده معظم شهدا اشاره کرد و گفت: باید هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی شود و بنیاد شهید آمادگی همکاری در این زمینه را دارد.

فرماندار شهرستان ابهر نیز بر ادامه راه شهدا به عنوان الگو و چراغ راه تاکید کرد و گفت: اگر مدیران دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات به شهدا متوسل شوند این التماس ها نیز برکت دارد و این مخلص است باور

احمد ذوالقدر با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم کاری کنیم که آثار ماندگار آن برای شهدا حفظ شود باید با قرب الهی و یاری و کمک مردم انجام شود تا آثار آن برای نسل جدید نمایان شود، ادامه داد: در انجام این کارها نباید دانش آموزان را به عنوان نسل بعدی اداره کشور فراموش کنیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه سد فرهنگی با الهامات شهدا تقویت می شود، گفت: فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار، فرهنگ نابی است که همیشه باید قدر آن را دانست، زیرا فرهنگی است که می توان از آن بهره برد. ساخت و ساز. جامعه.

وی خاطرنشان کرد: اگر شجاعت، ایثار، ایثار و شهادت شهدا و رزمندگان اسلام در آن ایام نبود، اکنون آرامش و آسایش در جامعه وجود نداشت، چرا که این فداکاری خالص است. این شهدا و قطره خونی که در راه انقلاب اهدا کردند بی نظیر است.

انتهای پیام