علف گندم و ملانوما

نوا متوجه خال یک چهارم اینچی روی ران خود شد و پس از مراجعه به پزشک به او گفته شد که ملانوم است. دکتر جراحی و شیمی درمانی را پیشنهاد کرد، اما نوا به جای آن یک درمان با آب علف گندم را انتخاب کرد.

حتی با وجود اینکه اندازه خال فقط یک چهارم اینچ بود، دکتر می خواست یک ناحیه را ۳-۵ برابر آن برش دهد. این به معنای برداشتن برخی از ماهیچه ها و همچنین برخی از غدد لنفاوی است. او سپس یک پیوند پوست را برای پوشاندن ناحیه و سپس یک برنامه کامل شیمی درمانی و پرتودرمانی برنامه ریزی کرد. این خیلی شدید به نظر می رسید، بنابراین Neva تصمیم گرفت فقط خال یک چهارم اینچی را حذف کند.

او به یک متخصص حرکت مراجعه کرد تا بررسی کند کدام علف‌ها برای او مناسب هستند و در نهایت علف جو و کاموت را پرورش داد. وقتی او هیچ علف تازه ای در دسترس نداشت، علف پودر شده را گرفت. او همچنین چند گیاه دارویی را به درمان اضافه کرد.

نوا روزانه ۸ اونس سبزه گندم مصرف می کرد. همه در یک حرکت با معده خالی با اینکه شوهرش سالم بود، روزی ۸ اونس سبزه گندم هم می‌نوشید. اگرچه آن مقدار آب سبزه گندم در یک دفعه گاهی باعث حالت تهوع و سرگیجه می شد، او احساس می کرد ارزشش را دارد، زیرا تصور می کرد کبد سموم خود را دفع می کند.

پس از مدتی، نوا و همسرش هر دو متوجه شدند که مو و پوست نرم تری دارند. هیچ کدام از آنها نمی توانستند چیزی را بفهمند که می تواند باعث این اتفاق شود، به جز آب سبزه گندم.

یک سال و نیم بعد نوا دوباره نزد دکترش رفت. او درمان او را با علف گندم کاملاً رد کرد و گفت که احتمالاً برداشتن خال باعث نجات او شده است. خیلی از نگرش نادیده انگاشته طب مدرن!

سریعترین رژیم لاغری