عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه اجتناب کرده اند همکاری اوپک پلاس ابراز خرسندی کردندولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی طی تماسی تلفنی همکاری شخصی همراه خود اوپک پلاس را در وفاداری بازار جهانی نفت تعیین مقدار کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، کرملین ادعا کرد کدام ممکن است این تصمیم تلفنی کدام ممکن است دومین تصمیم تلفنی اجتناب کرده اند زمان حمله ارتش روسیه به اوکراین در ۲۴ فوریه است، توسط عربستان سعودی تحریک کردن شده است. ۲ طرف دانستن درباره فاجعه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید یمن گفتگو کردند، با این حال کرملین جزئیاتی را حاضر نکرد. عربستان سعودی در ادعا ای مختصر ادعا کرد کدام ممکن است ولیعهد اجتناب کرده اند سوی پوتین تصمیم تلفنی اکتسابی کرده است، با این حال وی به طور خاص به اوپک پلاس هر دو همکاری در زمینه نشاط ردیابی ای نکرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} ادعا تنها ردیابی شده است کدام ممکن است ۲ طرف بر روی روابط دوجانبه کانون اصلی خواهند کرد. ۲ ملت را به هم نزدیکتر خواهد کرد. آنها فکر می کنند راه های آسانسور آن در زمینه های مختلف صحبت کردند.

بن سلمان علاوه بر این حمایت عربستان سعودی اجتناب کرده اند امتحان شده ها برای مکان یابی راه رفع سیاسی برای فاجعه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آوردن به وفاداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی را تایید کرد.

عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر تولیدکنندگان نفت خلیج فارس تاکنون در مخالفت با تقاضا ها برای افزایش ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت انبساط قیمت از دوام کرده اند. پس اجتناب کرده اند اعمال تحریم‌های واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه اروپا علیه روسیه در پی درگیری اوکراین، قیمت نفت ماه قبلی به بالاترین مرحله شخصی در ۱۴ سال قبلی رسید. عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات متحده عربی آرم داده اند کدام ممکن است تمایلی به افزایش فوری ساخت ندارند از بازارهای جهانی کمبودی ندارند، با این حال به نظر می رسد مانند است تأثیر می گذارد این تأثیرگذاران نیز طرفدار مسکو باشد. وزیر نشاط امارات هفته قبلی اظهار داشت: روسیه منصفانه عضو ضروری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوپک پلاس باید اجتناب کرده اند پوشش در اطراف نگه دارد. این گروه درگیر نیست کدام ممکن است اجتناب کرده اند بازو دادن دارایی ها روسیه گزینه داشته باشد بازار را ناراحت تدریجی.

افسران اوپک هفته قبلی به اتحادیه اروپا گفتند کدام ممکن است تحریم های حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید آتی علیه روسیه ممکن است یکی اجتناب کرده اند بدترین شوک های در دسترس بودن نفت را تحمیل تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبادله این کمیت را امکان پذیر نیست تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این گروه نفت بیشتری ساخت نخواهد کرد.

به گزارش بلومبرگ، فینال باری کدام ممکن است پوتین به طور علنی مذاکرات شخصی همراه خود ولیعهد عربستان سعودی را ۳ مارس ادعا کرد.

انتهای پیام