شکایت قهرمان پارالمپیک به اداره ورزش و جوانان فرمانداری فارس!قهرمان پارالمپیک توکیو در پرتاب وزنه گفت: پس از کسب دو مدال طلا در پرتاب وزنه و یک نقره در پرتاب دیسک، اداره کل ورزش و جوانان شهرستان فارس به من قول داد که ۵۰ سکه به عنوان پاداش کسب مدال به من بپردازد که ۳۰ مدال پرداخت کرد. سکه و ۲۰ سکه در فرم انتقال هنوز در دست من است و کسی پاسخگو نیست.

مهدی اولاد در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بعد از بازی های پارالمپیک توکیو که در وزن و پرتاب دیسک دو مدال طلا و دو نقره کسب کردم، اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به من قول پرداخت ۵۰ سکه را داد. ۳۰ سکه. سکه ها همزمان پرداخت شد و ۲۰ سکه دیگر به صورت حواله نقدی به مبلغ ۱۸۰ و ۵۰ میلیون (در مجموع ۲۳۰ میلیون) دریافت کردم که به دلیل تغییرات اداری در اداره کل ورزش بود. و جوانان استان کرایه این دو حواله را در دست من پرداخت کرد و هیچکس مسئول پرداخت آنها نیست.

وی گفت: با اینکه ۱۶ ماه از این پرونده می گذرد و بارها از طرف سفرپور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس این موضوع را پیگیری می کنم اما متاسفانه می گوید تکلیفی ندارم. برای پرداخت این دو نقل و انتقالات، برای پیگیری این موضوع و احقاق حق خود روز گذشته از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس شکایت کردم و به دادگاه ارائه کردم تا تحت هر شرایطی حقم را بگیرم. تا الان حدود ۲۵ میلیون تومان برای شکایتم هزینه کرده ام و تا نتیجه گیری ادامه می دهم.

و قهرمان پارالمپیک توکیو گفت: در همان زمان فرماندار منطقه فارس پس از کسب مدال به من قول پرداخت زمین را داد که با تغییر حاکم این سرزمین لغو شد و خبری از تحقق آنها نیست. تعهدات

اولاد همچنین وضعیت خود را ارزیابی کرد و گفت: از آنجایی که تا پایان سال مسابقه ای ندارم، در برنامه هایم روی تمرینات شدید و کار با وزنه تمرکز کردم تا از نظر بدنی برای مسابقات جهانی و پارا سال آینده آماده شوم. بازی های آسیایی هانگژو چین، بنابراین به جز سه شنبه، هر روز صبح بیدار می شوم و تمرینات وزنه و سنگین را در مجموعه ورزشی آفتاب الخبل انجام می دهم و بعدازظهرها به تمرینات بدنسازی ادامه می دهم تا ابتدا خودم را برای مسابقات قهرمانی کشور آماده کنم. . انتخابی تیم ملی اواخر اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود. او راه اندازی می شود، آماده می شود و سپس در مسابقات جهانی پاریس حضور پررنگی خواهد داشت.

وی در پایان افزود: با وجود عدم توجه مسئولان استانی همچنان به دنبال کسب دو مدال طلای وزنه برداری و پرتاب دیسک در مسابقات جهانی پاریس و بازی های آسیایی هانگژو چین هستم و موفق نمی شوم. هر گونه تلاش برای رسیدن به این هدف.”

انتهای نامه