شهید صارمی در مدرسه عاشورا آموزش دیدایسنا/ لرستان نماینده مردم بروجرد در شورای اسلامی گفت: شهید صارمی در روز عاشورا تحصیل کرد.

فاطمه مقصودی در دیدار با خانواده شهید صرمی به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار اظهار داشت: شهید صارمی یک شهید خاص و وطن دوست است، همه خبرگزاری های داخلی و خارجی هستند. و بیشتر سران کشورهای خارجی. به این شهید بزرگوار تسلیت گفتند.

وی تصریح کرد: شهید محمود صارمی، روزنامه نگار دلیر ایرانی، فردی بسیار قوی در عرصه دیپلماسی، بزرگ شده مکتب عاشورا و از خانواده ای اصیل و متدین و در سوگ این شهید بود. در سال ۷۷ بروجرد عزاداری یکنواخت برپا شد.

نماینده مردم بروجر در مجمع نمایندگان با اشاره به اینکه پس از پیگیری های وزیر ارشاد امسال برای اولین بار نشست خبری در سطح فرمانداری بروجرد با حضور ملی برگزار می شود. بزرگواران.

چنانکه رشید صارمی برادر شهید محمود صارمی در این دیدار گفت: محمود صمیمانه صدایش را برای شهادتش گریست و جهان را متوجه جفای طالبان به مردم مظلوم افغانستان کرد و با فریاد آن مزار شهادت خود را اعلام کرد. شریف افتاد من دنیا را آوردم

وی بیان کرد: خبرنگاران باید مطالبات مردم را پیگیری کنند و کمبودها و ضعف ها را دلسوزانه نشان دهند که این خواسته مردم از رسانه هاست.

انتهای پیام