شمعی برای پوست نرم تر و نرم تر

اگر متوجه شدید که لکه‌هایی از پوست خشک روی بدن خود دارید، یا لکه‌ها و چین و چروک‌های پیری را مشاهده می‌کنید، نترسید، زیرا اکنون می‌توانید بدون نیاز به زیر چاقو با علائم پیری زودرس مبارزه کنید. تنها چیزی که برای داشتن پوستی نرم تر و نرم تر نیاز دارید یک شمع است. نه، شما نیازی به جادو یا شمع معجزه آسا ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید یک شمع مرطوب کننده ساده است.

این شمع ها درست مانند شمع های معمولی شما هستند. تفاوت شمع های مرطوب کننده با شمع های معمولی در مومی است که برای بدنه شمع استفاده می شود. شمع‌های استاندارد از پارافین یا موم خرما ساخته شده‌اند، در حالی که موم شمع‌های مرطوب‌کننده عمدتاً از روغن سویا با درجه آرایشی ترکیب شده و افزودنی دیگر تشکیل شده است. کره شی و ویتامین E گاهی اوقات در ترکیب روغن سویا گنجانده می شود. شی کره دارای خواص ضد التهابی و حاوی اسیدهای چرب است که به حفظ رطوبت و قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کند. ویتامین E حاوی آنتی اکسیدان هایی است که برای محافظت از سلول های پوست در برابر اشعه UV خورشید و آلودگی حیاتی هستند. روغن سویا، کره شی و ویتامین E همگی به نرمی و لطافت پوست کمک می کنند.

شمع های مرطوب کننده مانند شمع های معمولی شما استفاده می شوند با این تفاوت که برای ذوب شدن نیاز به حرارت زیادی ندارند. پایه موم روغن سویا ۲ درجه بالاتر از دمای طبیعی بدن ذوب می شود. برای استفاده از آنها کافی است فتیله را روشن کنید و بگذارید موم ذوب شود تا حوضچه ای از روغن تشکیل شود. انگشتان خود را در حوضچه روغن ذوب شده فرو کنید، مراقب باشید که خود را نسوزانید. سپس روغن می تواند روی پوست شما پخش شود. شمع های مرطوب کننده را می توان برای کمک به بهبود سوختگی ها، زخم ها و جای زخم ها، مرطوب کردن پاشنه های ترک خورده، کوتیکول ها و تغذیه پوست دست، صورت و بدن استفاده کرد. استفاده روزانه باعث کاهش چین و چروک و کاهش لکه های پیری می شود.

درست مانند شمع های معمولی، آنها می توانند معطر یا بدون عطر باشند. افزودن روغن های معطر به مخلوط موم شمع، از خواص مرطوب کنندگی موم روغن سویا نمی کاهد. حتی ممکن است روند “درمان” را تقویت کند زیرا، نه تنها پوست شما با مخلوط روغن خامه ای جوان می شود، بلکه بدن شما آرام می شود زیرا حواس شما عطر تسکین دهنده شمع سوزان را جذب می کند.

برخلاف شمع های استاندارد که به تنهایی فروخته می شوند، معمولاً در پلاستیک یا کاغذ پیچیده می شوند، شمع های مرطوب کننده معمولاً در شیشه های کوچک یا بطری های شیشه ای عرضه می شوند. این ظرف به عنوان یک خانه تزئینی برای شمع جامد و یک ظرف برای نگه داشتن موم / روغن سویا در هنگام ذوب شدن شمع عمل می کند.

شمع های مرطوب کننده روشی سریع، کارآمد، مقرون به صرفه، سالم و طبیعی برای مراقبت از پوست خشک و کم آب هستند. با این حال، با وجود فواید، این شمع ها همچنان باید با احتیاط استفاده شوند. موم داغ می تواند پوست شما را بسوزاند یا در برخی موارد شرایط پوستی قبلی را تشدید کند. برای ایمن بودن، روغن حاصل از شمع های مرطوب کننده را روی زخم های باز نمالید و بهتر است قبل از شروع یک رژیم پوستی جدید با پزشک خود مشورت کنید.

شمع‌های مرطوب‌کننده یک هدیه شخصی یا شرکتی ایده‌آل هستند و می‌توان آن‌ها را به‌صورت تکی، بسته‌بندی یا عمده خریداری کرد، اگر به عنوان هدایای شرکتی استفاده شوند.

سریعترین رژیم لاغری