شرایط ثبت نام اقامتگاه های دانشگاه شهید بهشتی اعلام شدمعاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی شرایط و زمان ثبت نام مسکن دانشجویی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، بر این اساس، کلیه دانشجویان واجد شرایط و متقاضیان خوابگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ باید در مرحله اول ضمن تحصیل، درخواست خود را ارسال و به مهلت های تعیین شده توسط سامانه جامع گلستان و سپس در مرحله دوم توجه کافی داشته باشند. در رابطه با انتخاب هم اتاقی و باید اقدام لازم را در هاستل پیشنهادی انجام دهد.

دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت و غیر بومی که از بهمن ۹۷ به بعد وارد دانشگاه شهید بهشتی می شوند و دارای سهمیه لازم طبق مفاد دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری هستند، دانشجویان کارشناسی ارشد تمام وقت و غیر بومی ورودی بهمن ۹۷ به بعد. و دانشجویان دکتری تمام وقت و غیر بومی که از بهمن ماه ۱۳۹۶ به بعد وارد می شوند می توانند در اقامتگاه های این دانشگاه ثبت نام کنند.

دانشجویان واجد شرایط خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی می توانند از تاریخ ۲۸ لغایت ۲۴ مردادماه نسبت به ارسال «درخواست خوابگاه» به امور دانشجویی اقدام کنند. همچنین در صورت بروز مشکل در هنگام ثبت درخواست، آن را به آدرس ایمیل [email protected] Reflecting infrared ارسال نمایید.

برای دانشجویان واجد شرایط (با سنوات مجاز خوابگاهی) که در مرحله اول از طریق سامانه جامع گلستان ثبت نام کرده اند در نظر گرفته شده است و زمان ثبت نام در این مرحله بعد از مرحله اول از طریق قسمت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت در مرحله دوم (انتخاب هم اتاقی) بر اساس درخواست اولیه (ثبت نام) بوده و عدم ثبت درخواست تا موعد مقرر به منزله انصراف از مسکن برای ترم بعد خواهد بود.

بر اساس ادعای دانشگاه شهید بهشتی، وضعیت اسکان در خوابگاه ها منوط به انجام واکسیناسیون است و بر اساس مقررات صندوق رفاه دانشجویان، استفاده از مسکن دانشجویی در هر ترم منوط به تسویه بدهی های قبلی است.

انتهای پیام