سرمایه گذاری شرکت بازیافت پلاستیک ترکیه در ایران


شرکت ایرانی-ترکیه نیک پلاست با نام تجاری دامن پلاستیک یکی از فعالان صنعت بازیافت پلاستیک و تولید کننده گرانول است. گارانتی پلاستیک بر اساس بهترین تکنولوژی روز اروپا از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از گارانتی پلاستیکشرکت گارانتی پلاستیک به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان پلاستیک های بازیافتی در صنعت پلاستیک، پیشگام در توسعه صنعت بازیافت پلاستیک در کشور است.

صادرات گرانول پلاستیک به اروپا و آسیا

در این راستا شرکت گارانتی پلاستیک با صادرات گرانول پلاستیک به اروپا و کشورهای آسیایی همجوار نه تنها با ارزآوری به کشور، بلکه با جلوگیری از ورود ارز به کشور کمک شایانی به اقتصاد کشور کرده است. پلاستیک دامن با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات، ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا، محصولات پلاستیکی با کیفیت بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

کارآفرینی در شرکت دامن پلاستیک

آقای الیاس کان، کارآفرین از ترکیه، به عنوان مالک اصلی Daman Plastics، از سال ۱۳۹۷ توانسته است با همکاران خود در زمینه تولید گرانول های پلاستیکی بازیافتی (گرانول های پلی اتیلن، گرانول های پلی پروپیلن و پودر جاذب) همکاری کند.

با توجه به اینکه در این نوع فعالیت مشکل اصلی تولیدکنندگان تامین ضایعات پلاستیکی است، این شرکت در درجه اول برای تامین مواد اولیه مصرفی مذاکره و با چندین کارخانه به توافق رسید. در این راستا حجم تولید این کارخانه ها نیز مورد بررسی قرار گرفت و تامین کنندگان با حجم تولید بالا انتخاب شدند.

واحد صنعتی تضمین پلاستیک با استقرار نیروی کار خود در کارخانه فروشنده، پسماندهای پلاستیکی را طی فرآیند بریکت تفکیک و کاهش می دهد. سپس ضایعات خریداری شده به صورت فشرده به کارخانه ارسال شده و از مرحله صفر تا صد وارد چرخه بازیافت می شود و پلاستیک زباله به انواع گرانول پلی اتیلن نایلون، پلی پروپیلن تزریقی و سایر گرانول ها تبدیل می شود.

در ادامه به معرفی گرانول های بازیافتی تولید شده توسط گارانتی پلاستیک می پردازیم.

گرانول پلی اتیلن:

گرانول های پلی اتیلن یکی از پرمصرف ترین گرانول ها هستند. بیشترین گروه زباله های پلاستیکی متعلق به گرانول های پلی اتیلن است که در ساخت کیسه، جعبه، قاشق پلاستیکی، بطری شیر و … استفاده می شود. ورق های اتیلن به دو صورت دانسیته بالا و کم دانسیته ساخته می شوند و با توجه به کاربرد گرانول پلی اتیلن می توان نوع مناسب را انتخاب کرد. قیمت گرانول پلی اتیلن نیز به نوبه خود به روش ساخت و کیفیت آن بستگی دارد. قبل از خرید گرانول پلی اتیلن، از مشاوره های لازم اطمینان حاصل کنید.

سرمایه گذاری شرکت بازیافت پلاستیک ترکیه در ایران

گرانول پلی پروپیلن:

گرانول های PP یا گرانول های پلی پروپیلن دومین گرانول پرمصرف در صنعت پلاستیک زباله هستند. این پلی پروپیلن را به دلیل ترکیب متفاوتی که داشتند این پلیمر نامیدند. ظاهراً تفاوت زیادی بین گرانول pe و گرانول pp وجود ندارد. اما بدیهی است که به دلیل ساختار متفاوتی که دارند، می توان به خواص و عملکردهای متفاوتی نیز دست یافت. شکل ظاهری گرانول های PP شبیه سایر گرانول های پلاستیکی است. کاربرد گرانول های پلی پروپیلن (pp) که به عنوان PP پارچه یا PP شیمیایی نیز شناخته می شود، متفاوت است. از گرانول های پلی پروپیلن در صنعت برای تولید ۶ دسته محصولات پلاستیکی استفاده می شود که در ادامه به اختصار توضیح داده خواهد شد.

از گرانول های شیمیایی برای تولید الیاف یا الیاف، گرانول های پلی پروپیلن هوادهی (تولید مخازن، قوطی ها و بطری های پلاستیکی)، تولید فیلم یا ورق (پانل های بسته بندی یا فیلم های عکاسی)، لوله ها (لوله های انتقال آب گرم یا آب و فاضلاب). لوله ها) و پوشش های پلاستیکی استفاده می شود. اندازه گرانول های PP نیز با توجه به نوع ساخت متفاوت است.

نکات مهم در خرید گرانول پلاستیک

نکته مهمی که در خرید گرانول پلاستیکی باید به آن توجه کرد این است که؛ ظاهر یکنواخت، بدون ترک یا حفره، با رنگ شفاف است. زیرا رنگ شفاف گرانول های پلاستیکی کیفیت بالا را در فرآیند تولید تضمین می کند.

در این راستا شرکت Assurance Plastic به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان گرانول بهترین قیمت و کیفیت گرانول پلاستیک را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای خرید گرانول و اطلاع از بهترین قیمت گرانول پلی اتیلن و قیمت گرانول پلی اتیلن می توانید به سایت مراجعه کنید Garantiplasik.ir اقدام به.

پایان گزارش تبلیغات