سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود


اسنا / همدان جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار حمدانی یکی از متجاوزان اصلی خرمشهر بود اما این مرد مانند سردار سلیمانی استکباری نداشت و به خاطر یک بار هم خود را فاتح خرمشهر معرفی نکرد. قدرت او دل و فکر و ذکر و ذکر برای خداست و هیچکس و کسی که در راه خدا کار می کند از بندگانش چیزی نمی خواهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سردار محمدرضا فلاح زاده شامگاه چهارشنبه سیزدهم مهرماه در مراسم هفتمین سالگرد شهادت سردار حسین حمدانی اظهار داشت: جنگ عقیدتی دشمن علیه ما آغاز شد و بنا به فرموده معظم له. رهبر انقلاب «جنگ ما جنگ عقیدتی است و پایان ندارد» و در پایان جنگ نیز فرمودند: جنگ ما جنگ حق و باطل است، فقر و ثروت بود.

وی با اشاره به اینکه این جنگ ادامه جنگ های حق علیه باطل است، ادامه داد: پس از پیام رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم، اهل دنیا علیه عقب ماندگان قیام کردند و بر آنان خار انداختند و محاصره اقتصادی و تحمیل جنگ‌های فراوان، بسیاری از یاران او را از او گرفتند، اما چون اصحاب پیامبر (ص) در راه خدا او را یاری کردند و با بصیرت به وظیفه خود پی بردند و به مقابله با آن حضرت پرداختند. دشمنان با علم کامل، زیرا آنها وظیفه خود را می دانستند و همانطور که خداوند به آنها داده عمل کردند. آنها پیروزی او

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهایی که در راه خدا جنگیدند به یاری خدا وارد موقعیت خود شدند اما وقتی نفس وارد شد به قول شهید چیت سازیان اگر ما دخالت کنیم. در سیم خاردار نفس نمی توانیم از سیم خاردار دشمن عبور کنیم.»

سردار فالح زاده افزود: زمانی که یاران حضرت علی (علیه السلام) از ایشان اطاعت نکردند، فرمودند: ما در زمان رسول خدا در راه رسیدن به خواست خداوند متعال و دستورات با مردم خود مخالفت می کردیم. پیغمبر .. عمار کجاست هاشم مرقال و بر منبر کوفه گریستند و پس از مدت کوتاهی به شهادت رسیدند.

وی گفت: سپس معاویه به تعبیر رهبر انقلاب امام حسن علیه السلام بر امام حسن (علیه السلام) صلح تحمیل کرد و پس از حماسه عاشورا ظرافت قهرمانانه تاریخ را برگزیدند. حسینی واقع شد.

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جنایات بنی امیه و بنی عباس در جهت نابودی اسلام واقعی و ایجاد اسلام خرافی، جنایتکار و بدعت گذار گفت: در آن زمان ۱۲۰ هزار شیعه توسط حجاج یوسف کشته شدند. . حکومت عباسیان و بسیاری از اقدامات دیگر نیز انجام شد و شد، ولی امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی را معرفی کرد و اسلام سیاسی را به جهانیان اصلاح کرد.

وی با بیان اینکه بسیاری از آیات، روایات، زیارات، جهادها و قیام های اسلام سیاسی است، افزود: امام خمینی(ره) اسلام ناب و اسلام عزت را به جامعه عرضه کردند اما دشمنان داخل و خارج مانند رژیم صهیونیستی و آمریکا آمدند. یک روز در جبند مقابل ما، سپس در خوزستان، سیستان، بلوچستان، کردستان و در نهایت در جنگ تحمیلی با ما روبرو شدند.

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این ملت امام خمینی (ره) را شناختند و با امام و رهبر جامعه بیعت کردند، بعد تکلیف را تشخیص دادند، بعد وحدت را بیرون کردند. دشمن و بچه های آمریکایی از کشور، یکی از همین ژنرال ها، سربازان سرافراز، سرشناس ترین و درخشان ترین چهره این ملت شهید سرلشکر حسین حمدانی که به دیدار دشمن در کوچه پس کوچه های این شهر رفت.

سردار فالح زاده ادامه داد: در منطقه کردستان به دستور امام، سردار حمدانی یکی از تسلیم شدگان به ایشان بود و ایشان نیز به مبارزه برای آزادسازی راه های ارتباطی سنندج و پس از شروع جنگ تحمیلی ادامه دادند. سردار حمدانی و یارانش اولین کسانی بودند که همدان را ترک کردند و عازم کرمانشاه، جبهه گیلانغرب، کاخ شیرین و غیره شدند و سفر خود را با شهبازی، میتسولیان، هیمت و سرداران نامدار و گمنام این استان به پایان رساندند. در عملیات های مختلف در جبهه های مرکزی و جنوب این رزمندگان چه افتخاری برای این ملت به ارمغان آورده اند

وی گفت: سردار حمدانی یکی از مهاجمان اصلی خرمشهر بود اما این مرد مانند سردار سلیمانی گستاخی نداشت و یک بار هم خود را فاتح خرمشهر معرفی نکرد چرا که قلب و ذهن و فکر و حافظه اش برای خدا بود. و کسانی که برای خدا کار می کنند، بندگانی هستند که چیزی نمی خواهند.

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقش سردار الحمدانی در تأسیس سپاه همدان گفت: این شهید یکی از کسانی است که در تأسیس سپاه همدان نقش اساسی داشت. انصارالحسین علیه السلام و لشکر ۱۶ قدس که در بسیاری از عملیات ها شرکت کردند و به خوبی درخشیدند و اقداماتی مانند کمک به راه اندازی لشکر بیست و هفتم محمد رسول الله و تشکیل مقاومت. نیروها از آثار برجای مانده از فضایل این شهید بزرگوار است.

سردار فلاح زاده ادامه داد: بدون توجه به فعالیت در داخل کشور، در مناطق مختلف سوریه، لشکرهای بسیجی که راه اندازی کرد، خوش درخشیدند و در مقابل دشمنان خدا قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: اگر سردار الحمدانی کاری نمی کرد به همه مجاهدانی که در راه اسلام و انقلاب تربیت کرد بسنده می کرد.

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر الگوگیری جوانان از سرلشکر الحمدانی تاکید کرد و گفت: ایشان علاوه بر صحنه های نبرد در صحنه های مختلف برای کمک به نظام و مردم حضور داشتند. . وی را یکی از سرداران معروف در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و خدمات ساختمانی می دانند و از مناطق محروم بود.

سردار فالح زاده با بیان اینکه تأسیس داعش و ظهور جنگ های مختلف در سوریه با هدف تضعیف نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بوده است، تصریح کرد: دولت اسلامی حرم های مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) را اشغال کرد. بسیاری را نابود کرد. شهرهای سوریه بر روی زمین. بسیاری از راه های ارتباطی را یکپارچه و مسدود کرد، به فرموده رهبر معظم انقلاب: «این خطر متوجه بشار و سوریه نیست، این خطر متوجه اسلام و مکتب تشیع است و متوجه بشریت و همه کشورهای اسلامی منطقه است. و در آینده با ایران روبرو می شود. برای دفع خطر» با ورود سردار حمدانی به مناطق سردار سلیمانی در اطاعت از فرامین رهبری است.

وی گفت: حاج حسین حمدانی فرمانده میدان است و در اولین گام جبهه مقاومت را تشکیل و سازماندهی کرد و در تئاتر کار شروع به کار کرد، سپس عملیات را یکی پس از دیگری طراحی کرد و مناطق را یکی یکی آزاد کرد. از یک طرف مواضع پدافندی، بتک را مسدود کردند و مرزهای دریایی را تقویت کردند و در نهایت سوریه نجات یافت، اما این اقدامات زمینه ساز و مقدمه عملیات بزرگ بعدی مانند عملیات محرم شد که اگر این عملیات انجام نمی شد، داعش نمی شد. پایین آورده شده اند.

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: شهید سرلشکر حمدانی امام و وظیفه خود را شناخت و در صحنه سوریه این وظیفه را انجام داد و در همان صحنه سوریه در مقابل دشمنان خدا به شهادت رسید.

سردار فلاح زاده در تشریح آخرین دیدار خود با سردار حمدانی گفت: پس از ورود سردار الحمدانی به سوریه ابتدا به قرارگاه و سپس به حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) رفتیم و بعد از زیارت ایشان. به حلب رفت و او بود. وی بازدیدهایی را همزمان با عملیات زیر انجام داد و به بررسی توانایی های دشمن، نقاط عملیات روی نقشه، ارتفاعات و موارد دیگر پرداخت، سپس گفت: ابوباقر باید به دیدن حاج قاسم برود.

وی افزود: به نقل از شهید سرلشکر سلیمانی، در غروب شهادت به حاج قاسم گفتند: بیا عکس بگیریم شاید این آخرین عکس من و تو باشد و بعد از آن خبر دادند که سردار مجروح شده است. . پس از ۳ ساعت تلاش پزشکان حلب، روح لهستان و بیمارستان ملکوت، این مرد بزرگ به بهشت ​​رسید و دل ما غمگین شد.

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استواری و صبر همسر شهید حمدانی گفت: این بانوی صبور در مراسم ختم همسرش گفت: این هدیه را مانند ام وهاب به مقام معظم رهبری تقدیم کردم. انقلاب اسلامی». اسلام و سرور شاهد (علیه السلام). «و اگر به تاریخ بنگریم، ایشان بینش و نگرشی چون حضرت ام البنین (سلام الله علیها) و دیگر همسران بزرگان اسلام دارند.

سردار فلاح زاده در تشریح ویژگی های این شهید بزرگوار گفت: سردار حمدانی مردی به معنای واقعی، مؤمن، مؤمن، اهل نماز شب، وفادار، متواضع، عاشق و در یک کلام عبدالله بود. .

وی خطاب به سرلشکر الحمدانی گفت: شما در چشم سیدالشهدا (علیه السلام)، تاج و تخت و همه رزمندگان اسلام سرافراز هستید. راه تا پیروزی اسلام بر کفار عالم.

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: سردار حسین حمدانی از بدو تولد تا زمان شهادت الگوی خود را ارائه کرد.

سردار فلاح زاده با اشاره به فتنه اخیر مخالفان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران گفت: آیا ژنرال هایزر را در روزهای پایانی مبارزه با رژیم سرکوبگر پهلوی به ایران نفرستادید و دستگاه را تجهیز نکردید. جدایی طلبان؟ در کردستان و کودتاهای تپاس و نوجا .. بی سازمان؟ صدام را تشویق نکردید که با کمک کشورهای منطقه با ایران وارد جنگ شود؟ آیا در عملیات مهران و مرصاد منافقین را علیه ما تشویق نکردید؟ سه جنگ بر سر ایران برنامه ریزی نکردید؟ آیا خونریزی فرهنگی شروع نشد و ادامه پیدا کرد؟ با این همه کار چه به دست آوردی.. تمام نقشه های شهید حاج قاسم و شهید همدانی و دیگر رهبران و آزادی خواهان جهان به شکست تبدیل شد.

وی ادامه داد: امروز ده هزار نفر را به خیابان می آورید و با استفاده از اینستاگرام عملیات روانی درست می کنید و شبکه های خصمانه ایجاد می کنید اما باید بدانید که این جمعیت ۸۵ میلیون نفر است و مثل قبل تمام نقشه ها و نقشه های شما را باطل می کنند. و در جریان تجزیه طلبی و جنگ های نیابتی بینی شما را به خاک مالیده اند، در تلاطم های چند روز اخیر نیز در تمام برنامه های شما شکست خورده و تا ظهور و تحویل پرچم به راه خود ادامه خواهید داد. این انقلاب از طریق مقام معظم رهبری در دستان اصلاح طلب است.

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

سردار حمدانی از فاتحان خرمشهر بود

انتهای پیام