سبزیجات کبابی آسان و سالم – بله! تغذیه، yمگان یک کارآموز تغذیه از نورث استار، اوهایو است. او اخیراً مدرک لیسانس خود را در رشته رژیم غذایی به پایان رسانده است و در حال تکمیل دوره آموزشی تغذیه یک ساله خود با دانشگاه ایالتی بولینگ گرین است تا به او کمک کند تا مدرک RDN (تغذیه شناس ثبت شده) خود را دریافت کند. مگان به عنوان یک کارآموز پرمشغله و به زودی عروس آینده، دوست دارد غذاهای غنی از مواد مغذی را با یک روش آشپزی کاملاً بدون دردسر سرو کند: باربیکیو. بله، وقتی از کباب پز استفاده می کنید، زمان کمتری را صرف تمیز کردن می کنید و زمان بیشتری را صرف لذت بردن از هوای زیبای تابستان می کنید… و این چیزی است که چه شاگرد و عروس باشید، چه یک حرفه ای پرمشغله یا یک والدین پرمشغله، همه ما می توانیم قدردان آن باشیم! مگان، آن را بردارید!

بسیاری از مردم می دانند که سبزیجات سالم هستند … اما چرا؟ البته سبزیجات سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و فیتونوترینت ها (مواد مغذی مخصوص گیاه) هستند که به سلامت پوست، چشم ها، قلب، مغز و بدن شما کمک می کنند. تاثیرگذارتر؟ مطالعات اخیر نشان می دهد که ترکیب بیشتر غذاهای گیاهی، مانند سبزیجات، می تواند به شما در حفظ وزن سالم و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با رژیم غذایی مانند بیماری های قلبی عروقی، دیابت و سکته کمک کند. مواد مغذی گیاهی اغلب مقرون به صرفه هستند و مواد مغذی مختلفی را نیز به رژیم غذایی شما اضافه می کنند (۱).

با این دستور پخت آسان BBQ، گیاهان بیشتری را به رژیم غذایی خود اضافه کنید! این ایده باربیکیو تابستانی به ناهار یا شام باربیکیو حیاط خلوت شما رنگ، طعم و مقدار زیادی مواد مغذی سالم می بخشد… و تمیز کردن آن نیز آسان است!