زیر درخشش ۳ چراغ تولید کننده ویتامین D استراحت کنید – بررسی تخت برنزه کننده ویتالیتی جدید

همه از یک درخشش فوق العاده تابستانی لذت می برند، شما احساس خوبی دارید و همچنین فوق العاده به نظر می رسید، اما آیا می دانستید قرار گرفتن در معرض آفتاب کافی بر روی پوستتان فوایدی برای سلامتی دارد؟ سال‌ها است که در مورد خطرات مرتبط با اشعه ماوراء بنفش و چگونگی ایجاد سرطان پوست شنیده‌ایم و همه هشدارهایی که شنیده‌اید درست است. اما در حد اعتدال، چند دقیقه زیر نور خورشید هر روز بهترین منبع ویتامین D را فراهم می کند!

مشکلی که من متوجه شدم این است که من در تابستان کمی غارنشین هستم و دریافت مقدار کافی نور خورشید به سادگی دشوار است، به این معنی که منبع ویتامین D من بسیار محدود است. متوجه شدم که می‌توانم مکملی مصرف کنم، اما برای ایمن بودن این مکمل نیاز به خون‌گیری و انجام کارهای آزمایشگاهی دارد تا مطمئن شوم که مقدار مناسبی را دریافت می‌کنم.

در مجموع یک راه بهتر این است که از مزایای نور خورشید از یک تخت برنزه کننده داخل خانه بهره مند شوید. اخیراً یکی از دوستان صمیمی من نتوانسته بود از تجارب خود در مورد برنزه کردن در باشگاه محلی دست از خجالت بکشد. باید اعتراف کنم زمانی که برنزه طلایی او را در اعماق زمستان سرد نیمه غربی دیدم کمی حسود شدم! با هیجان زیاد تصمیم گرفتم برای چیزی که فکر می کردم تخت برنزه کردن ایمن باشد به باشگاه بروم. تا زمانی که متوجه شدم، افراد زیادی هر روز از این خدمات برنزه کردن داخل خانه استفاده می کنند و اگر اصلاً لباس بپوشند، لباس اندک پوشیده اند!

با ناراحتی به خانه برگشتم زیرا هیچ تضمینی وجود نداشت که سالن بدنسازی تخت‌ها را ضدعفونی کند. چه کسی می‌خواهد برنزه‌ای فوق‌العاده، سطوح عالی ویتامین D و عفونت پوستی داشته باشد؟ نه من به شما اطمینان می دهم!

خوشبختانه یک روز به جواب تخت برنزه کننده ایمن رسیدم. تخت برنزه کننده New Vitality از Mercola تختخوابی بود که می توانستم در خانه خودم بچینم و در زمان راحتی از آن استفاده کنم. نه تنها می‌توانستم از تمیزی تخت برنزه داخلی خود مطمئن باشم، بلکه متوجه شدم که همه تخت‌های برنزه یکسان نیستند.

New Vitality یک تخت برنزه کننده ایمن با برخی امتیازات ارائه می دهد. البته امتیاز شماره یک این واقعیت است که دستگاه تقریباً به هر پریز خانه شما متصل می شود. بسیاری از تخت های برنزه کننده داخل خانه باید دارای خروجی های مخصوص باشند. شاید بهترین چیز در مورد تخت برنزه کننده من این باشد که سه نوع نور درمانی را در یک جلسه برنزه ساده انجام می دهم.

۱- اشعه UVA همان چیزی است که از اشعه های خورشید دریافت می کنید که تولید ویتامین D را در بدن تحریک می کند، تخت برنزه کننده داخلی New Vitality اینها را به صورت مصنوعی فراهم می کند.

۲- گرمای مادون قرمز یا تابشی می تواند به اعماق بدن برسد تا بازسازی سلولی، سنتز پروتئین و افزایش تعداد گلبول های سفید شما را تولید کند! سال‌هاست که از فناوری مادون قرمز برای التیام دردهای جزئی و تحریک جریان خون استفاده می‌شود.

۳- در نهایت، این تخت برنزه کننده ایمن چیزی را ارائه می دهد که فقط تخت های بالای زنجیره غذایی ارائه می دهند، نور قرمز. این نوع سوم نور سلول ها را برای تولید کلاژن، الاستین و آنزیم هایی که از پوست حمایت می کنند تحریک می کند. نتیجه همه اینها در یک بسته دستی؟ من درخشش خوبی دارم، احساس سلامتی می کنم و دیگر از دردهای جزئی رنج نمی برم!

سریعترین رژیم لاغری