زمین طبق برنامه برای ساخت مسکن برنامه ریزی و آماده سازی شد


معاون اول همدلی، نزدیکی و هماهنگی بالای دولت، مجلس و قوه قضائیه در فضای جدید برای اداره کشور را عاملی برای خدمت رسانی بهتر به مردم دانست.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به ویژه شهید مظلوم بهشتی، اظهار کرد: شهدای قوه قضائیه، دولت، پایتخت و آبروی کشور. کشور و مقامات جمهوری اسلامی ایران با منش و نحوه حاکمیت خود در مسیر پیشرفت و تحقق آرمان ها و لیست های مقام معظم رهبری حرکت می کنند.

معاون اول در ادامه با تاکید بر اینکه زیر سوال بردن عملکرد وزرا یا عزل آنها حق قانونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، افزود: دولت مردمی و شورای انقلاب همدل هستند و با تعامل به دنبال حل مشکلات هستند.

وی همچنین درباره برگزاری کنکور سراسری به عنوان بزرگ ترین رویداد علمی کشور گفت: کنکور سراسری و کنکور دانشگاه ها بسیار مهم و تاثیرگذار است، بنابراین لازم است اقدامات لازم برای برگزاری این آزمون بزرگ با بیش از پیش انجام شود. قدرت و بهتر و همچنین حمایت.» باید اقدامات لازم برای کارکنان اجرایی انجام شود.

مخبر ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه در سه ماه آینده تا آغاز سال تحصیلی جدید، ایمن سازی و تجهیز مدارس را در اسرع وقت به پایان خواهند رساند و اطلاع رسانی لازم را انجام می دهند.

معاون اول رئیس جمهور بر لزوم توجه به پیوست های فرهنگی در اجرای طرح ها و برنامه های دولت منطقه ای و ملی تاکید کرد و گفت: فطرتی که خداوند به کشور عطا کرده است همان چیزی است که دولت برای ترویج گردشگری سالم در نظر دارد. در کشور. کشوری با پیوندهای فرهنگی و امنیت.

این مخبر همچنین به امنیت فضای مجازی و شبکه ها در سطح نظام بین الملل اشاره کرد و تاکید کرد: خوشبختانه کشور دارای متخصصان و امکانات خوبی در این زمینه است، اما برای اطمینان بیشتر باید تمهیدات لازم برای رصد حساس انجام شود. و نقاط ناامن کشور.» بیا.

معاون اول در این دیدار از وزیر کشور خواست تا گزارش کاملی از وضعیت معیشتی، بازسازی منازل تخریب شده و درمان خسارات مالی مناطق زلزله زده و سیل جمع آوری کند.

این مخبر در خصوص برنامه های دولت برای تحقق وعده رئیس جمهور مبنی بر ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در دولت سیزدهم، گفت: در جلسات مختلف برنامه ریزی و آماده سازی زمین برای اجرای این طرح بزرگ دولت با توجه به برنامه ریزی های لازم انجام شد. به طرح: واحدهای آینده به مرور زمان تحویل مردم می شود.

انتهای پیام