زلزله ۶.۱ ریشتری در هرمزگان / اعزام تیم های ارزیابرئیس سازمان مدیریت بحران کشور از وقوع زمین لرزه ۶.۱ ریشتری در بندرخمر استان هرمزگان خبر داد و از اعزام تیم های ارزیاب به محل خبر داد.

محمدحسن نامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران. وی در این خصوص گفت: بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمین لرزه ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر ساعت ۲:۰۲ بامداد امروز در حوالی بندر خمر در مرزهای خلیج فارس و هرمزگان رخ داد. . این زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین رخ داده است.

وی با بیان اینکه کانون این زمین لرزه در ۳۴ کیلومتری بندر خمر بوده است، گفت: کانون این زمین لرزه در ۴۱ کیلومتری شهر کنگ و ۴۸ کیلومتری بندر لنگ بوده و در نقاط مختلف احساس شده است. همچنین این مکان در ۱۰۷ کیلومتری بندرعباس است.

نامی ادامه داد: پس از وقوع زلزله تمامی دستگاه های امدادی و خدماتی به حالت آماده باش درآمدند و تیم های ارزیاب از جمعیت امدادی هلال احمر، ادارات، فرمانداری ها و … به مناطق زلزله زده اعزام شدند و گزارش بررسی آنها صادر خواهد شد. تقریبا.

در این زمینه بخوانیدقبل، حین و بعد از زلزله چه می کنید؟

۲: ۳۷- مهدی فالیبور، رئیس امداد و نجات هلال احمر نیز با بیان اینکه تاکنون گزارشی از خسارات و ارزیابی اعلام نشده است، به ایسنا گفت: دقایقی پس از وقوع زمین لرزه سه تیم از اهالی هلال احمر استان هرمزگان راهی این منطقه شدند. حوزه. مناطق زلزله زده اعزام شده و بررسی ها در حال انجام است.

انتهای پیام