ریزش کوه در منطقه امامزاده داود پس از بارندگی شب گذشته خسارت جانی و مالی نداشت.


مدیر روابط عمومی منطقه پنج از ریزش کوه در سه نقطه در جاده امام زاده داود خبر داد.

محمدباقر فرحناک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران. و در مورد ریزش کوه در منطقه امام زاده داوود گفت: ساعاتی پیش بر اثر بارندگی که شب گذشته و صبح امروز شاهد بودیم کوهی در سه نقطه در منطقه امام زاده داوود ریزش کرد. ، و در حال حاضر همکاران ما از مشاور فنی معاونت ساختمانی منطقه ۵ شهرداری تهران در محل حضور دارند.

وی افزود: ماموران شهرداری منطقه ۵ مسیر را بازگشایی کردند که خوشبختانه در این ریزش کوه به هیچ یک از نیروهای امدادی و انتظامی، اهالی محل و عوامل شهرداری تهران آسیبی وارد نشد و خسارت جانی و مالی نداشتیم اما جاده در سه نقطه مختلف جاده بود و امامزاده داود بسته است.

فرهنگ ادامه داد: تا پایان روز جاده بازگشایی و خدمات رسانی به شهروندان در این جاده از سر گرفته می شود.

امامزاده داود مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ در خصوص اسکان شهروندان در منطقه سیل زده گفت: شهرداری منطقه ۵ مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر را برای سیل زدگان آماده کرده است. حوزه. اما کسی سراغ ما نیامد. در واقع پس از تصمیم وزیر کشور و ستاد بحران، اکثریت اهالی روستا پس از اعلام تخلیه منطقه به منازل بستگان خود در تهران رفتند و هیچکس به محل هایی که از سوی سازمان برنامه ریزی شده بود مراجعه نکرد. شهرداری، اما سوله های مدیریت بحران تجهیز شد.

انتهای پیام