رهبر انصارالله: ادامه تولید موشک های پیشرفته/ آمریکا و اسرائیل عامل بحران در جهان هستندرهبر انصارالله یمن در بیانیه‌ای گفت: با وجود استقرار سامانه‌های پیشرفته آمریکایی، دشمن در مقابله با موشک‌های یمنی ناکام ماند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان یمن، «آقای عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن عصر امروز (چهارشنبه) در سخنرانی خود در جمع رهبران و مردم این کشور گفت: استان حجه یمن که دشمنان می خواستند مردم را تحریک کنند. با محاصره برای برانگیختن اختلافات داخلی و جنایات و قتل های زیادی در مورد غیرنظامیان در عروسی ها، بازارها و بازارهای استان حجه صورت گرفت.

رهبر انصارالله گفت: دشمن در توطئه های خود برای ایجاد فتنه در داخل و جنگ تبلیغاتی شکست خورد و سنگر مردم یمن را هدف قرار داد. استواری خود را در برابر چالش ها به خداوند متعال توکل می کنیم.

به گفته این دانشمند، الحوثی تأیید کرد: دشمن به سردرگمی مردم یمن در برابر این وسعت حملات امیدوار بود، اما از واکنش مردم و بصیرت ما متعجب و متعجب شد.

وی افزود: فرمانداری حجه هزاران شهید تقدیم کرد و آنچه داشت در همه سطوح با اخلاص تقدیم کرد. استان حجه از ابتدای تجاوزات آل سعود نقش ویژه ای ایفا کرده است که نشان دهنده ارزش های مذهبی آن است. به یاری خداوند توانستیم هشت سال در مقابل تجاوزات سعودی-آمریکایی ایستادگی کنیم و بر مراحل سخت و چالش های بزرگ غلبه کنیم و ثبات مردم یمن باعث ناامیدی و شکست دشمن و غافلگیری کشورهای جهان شد. چرا مردم یمن مورد احترام هستند.

رهبر انصارالله گفت: سیاست های آمریکا و لابی صهیونیستی بحران های بزرگی را در کشورهای جهان و جهان اسلام ایجاد کرده است. ایالات متحده اقداماتی را برای گشودن درهای جدیدی به روی جنگ و بحران با روسیه و چین انجام داده است. جنگ در اوکراین نتیجه سیاست های تحریک آمیز آمریکا و مصیبت این کشور در جامعه بشری است.

وی گفت: «ما در حال ساخت موشک‌های بالستیک دوربرد با بردی هستیم که تا کشورهای متجاوز همسایه گسترش می‌یابد». موشک های مختلف همچنان تولید می شود و هر روز کارآمدتر، پیشرفته تر، دقیق تر و مخرب تر می شود.

الحوثی گفت: جلوگیری از اشغال کامل یمن از پیروزی هایی که به یاری خداوند متعال به دست آورده ایم و باید جبهه ها و توان نظامی ما تقویت شود، یمنی ها شکست خورده اند.

انتهای پیام