رحمتی: سهیل مهدی به من بگو چرا بازی ملوان و فولاد لغو شد؟مدیر فنی تیم فوتبال آلومینیوم اراک از گلزنی تیمش در لیگ و جام حذفی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، تیم فوتبال آلومینیوم فردا (پنجشنبه) در هفته هشتم لیگ برتر ایران میهمان پکان خواهد بود. مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: دیدار فردای ما تقابل دو تیم جوان است. فکر می کنم بازی خوبی را شاهد باشیم. تلاش می کنیم با امتیاز تهران را ترک کنیم. امیدوارم بتوانیم روند گل نخوردن را ادامه دهیم.

وی افزود: از وقفه هایی که در لیگ به وجود می آید نهایت استفاده را می کنیم. تیمی جوان و پرشور جمع کردیم و تغییرات زیادی ایجاد کردیم و با گذشت زمان بازیکنان ما هماهنگ‌تر شدند. اگر روند برنامه ریزی لیگ خوبی داشته باشیم و تاریخ و زمان برگزاری مسابقات مشخص باشد، می توانیم برنامه ریزی خوبی هم داشته باشیم.

وی افزود: ما عادت کرده ایم لیگ برگزار نشود و آماده ایم تا آقای سهیل مهدی تا ساعت ۱۲ ظهر روز بازی تغییراتی را ایجاد کند. اکثر تیم ها از این طرح راضی نیستند. همه مسابقات برگزار شد و هنوز پاسخ روشنی از آقای مهدی در مورد دلیل لغو بازی فولاد و ملفان نشنیدیم. کارها را با خنده و شوخی انجام می داد. با توجه به تغییر مکان و طبق هماهنگی های دو باشگاه در هتل المپیک مستقر شدیم. بحث همکاری و تعامل همیشه وجود دارد و ما همکاری می کنیم. حتماً به سراغ آقای تاج می روم تا جواب ما را بدهد که چرا بازی فولاد مقابل ملوان لغو شد و ۲۰ روز مانده به تعطیلی لیگ، بازی آنها لغو شد.

رحمتی و درباره نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه آیا باشگاه آلومینیوم شانس کسب سهم داشت یا خیر، گفت: از ابتدا که شروع به کار کردیم برنامه مشخصی ارائه کردیم و برنامه ما دو ساله است. تلاش می کنیم تیمی جوان و آینده دار داشته باشیم. ما در تمام مسابقات با تمام وجود بازی می کنیم و شرایط مان روز به روز بهتر می شود. ما برای لیگ و جام حذفی برنامه داریم و اهداف داریم.

وی همچنین گفت: تمام هدف ما حفظ ۱۱ بازیکنی بود که در فینال جام حذفی حضور داشتند و بازیکنان جدیدی برای تقویت تیم اضافه کنیم. در نهایت مجبور شدیم چند بازیکن تیم اصلی را از دست بدهیم و بازیکنان جدیدی بگیریم. بازیکنان خوبی به ترکیب ما اضافه شده اند اما نیاز به هماهنگی دارند. ما همیشه در خدمت بازیکنان تیم هستیم تا تمام مشکلات فنی و دیگر آنها را برطرف کنیم. ما مشکلی برای موضع گیری نداریم. در آخرین بازی مقابل ملوان می توانستیم در نیمه اول ۲-۰ زمین را ترک کنیم، اما یک بر صفر پیش بودیم و با پیشرفت بازی بازیکنان ما تحت فشار بودند. ما با هم تیم قدرتمندی بودیم و توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

انتهای پیام