راه های استفاده از محصولات مراقبت از پوست رایحه درمانی

اگر واقعاً در آروماتراپی مشغول هستید، بطری‌های شیشه‌ای تیره روغن‌های ضروری را خواهید داشت و دستورالعمل نحوه استفاده از آن‌ها را یونی نمی‌دانید. ممکن است راه هایی برای استفاده از روغن های معطر درمانی وجود داشته باشد، از جمله اینکه آنها را بخشی از رژیم مراقبت از پوست خود قرار دهید. هر چه بیشتر احساس رایحه درمانی داشته باشید، ایده های بیشتری برای ساخت محصولات مراقبت از پوست رایحه درمانی خود ظاهر می شود.

شو، پرواز کن، اذیتم نکن

محصولات مراقبت از پوست رایحه درمانی نه تنها باعث ایجاد بوی بهتر و احساس بهتر در شما می شوند – بلکه می توانند ضد حشرات فوق العاده ای نیز ایجاد کنند. و آنها مملو از مواد شیمیایی خشن و تحریک کننده ای نیستند که می توانند محصولات سنتز شوند. اسانس‌هایی که برای حشرات تهوع‌آور می‌شوند عبارتند از درخت چای، سیترونلا، اسطوخودوس، چوب سدر و اکالیپتوس با بوی لیمو (که با اکالیپتوس ساده متفاوت است). در اینجا کارهایی که می توانید با آنها برای محافظت از پوست خود انجام دهید آورده شده است:

یک قسمت اسانس را با یک لوسیون بدن بدون بو و ساده مخلوط کنید. این محصول مراقبت از پوست آروماتراپی می تواند وظیفه مضاعف را برای مرطوب کردن پوست شما و دور نگه داشتن حشرات انجام دهد. مثل یک عطر تمیز روی آن بمالید. شما باید اسانس ها را در روغن های حامل مانند روغن زیتون رقیق کنید، سپس بمالید. پوست این نویسنده با قدرت کامل روغن درخت چای و اسطوخودوس را تحمل می کند، اما ابتدا یک آزمایش انجام دهید تا ببینید آیا بدن شما با قدرت کامل این قطره را تحمل می کند یا خیر. یک اسپریتز درست کنید که یک محصول مراقبت از پوست رایحه درمانی چند منظوره است. آب گل یا فقط آب معمولی را در یک بطری اسپری خالی بریزید و حدود شش قطره اسانس به آن اضافه کنید. در صورت نیاز اسپریت کنید.

تمیز کردن عمیق با بخار

یک محصول مراقبت از پوست با آروماتراپی خانگی، یک بار در هفته یا کمتر (بسته به شرایط شما) صورت شما را بخار می کند. این یک راه عالی برای تمیز کردن سموم از منافذ شما و نرم کردن پوست است. اگر دچار آفتاب سوختگی، زخم و یا اگر پوست شما بسیار حساس است بخار پز نکنید.

در حین انجام این کار باید نشسته باشید و در صورت احساس ضعف، یک لیوان آب سرد در نزدیکی خود نگه دارید. یک کاسه، یک کتری پر از آب در حال جوش، یک حوله و اسانس مورد علاقه خود را تهیه کنید (درخت چای، اسطوخودوس و یلانگ یلانگ با اکثر انواع پوست کار می کند). آب جوش را داخل کاسه بریزید. شش تا هشت قطره اضافه کنید. چشمان خود را ببندید (وگرنه کره چشم شما می سوزد) و روی بخار خم شوید. حوله را روی سر خود قرار دهید. بیش از ده دقیقه همینطور بمان. اگر دچار ضعف شدید، برای هواگیری بالا آمده و توقف کنید.

سریعترین رژیم لاغری