رئیس جمهور روز پنجشنبه به خراسان شمالی سفر می کندایسنا/ خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه، اسمولگان، راز، یورگلان، کرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از سفر ابراهیم رئیسی رئیس جمهور به خراسان شمالی در روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

محمد وحیدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اینکه خراسان شمالی در پایان هفته جاری میزبان دولت خواهد بود، گفت: تاکنون تصمیم بر این شده که میزبان هیات وزیران باشیم. استان در پایان هفته جاری است و امیدواریم اولین سفر وزرا باشد.» برکات زیادی برای مردم استان به همراه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه نقشه راه در سفر مقام معظم رهبری در حوزه دامپروری، کشاورزی و گردشگری آمده است، ادامه داد: در این راستا تکمیل زیرسازی راه های مهم روستایی برای بیش از ۵۰ خانوار انجام شد. آبرسانی جدید و گردشگری سیستم های بسیار مهم برای استان.”

واحدی افزود: یک ماه پیش یکسری جلسات برای دیدار رئیس جمهور برگزار شد، کارشناسان نهاد ریاست جمهوری به استان آمدند و دستگاه های اجرایی مختلف نیز مشکلات را احصاء کردند.

نماینده مردم بجنورد، مانه، اسمولگان، راز، یورگلان، کرمه و جرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سفر رئیس جمهوری به خراسان شمالی فرصت مغتنمی برای پیگیری مطالبات مردم است. استان

انتهای پیام