رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچیراگ را محکوم کرد.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچیراگ را محکوم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حادثه تروریستی رخ داده در حرم مطهر شاهچیراگ را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، در پیام دکتر سید امیر حسین قاضی زاده آل هاشمی به شرح زیر است:
و مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شدند مرده اند، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.
حادثه تلخ و ناگوار شهادت جمعی از عزیزان و بی دفاعان به دست تروریست های کوردل در حرم مطهر شاهچیراگ موجب تاسف و تاسف شد. این اقدام ناجوانمردانه بار دیگر ظلم و کینه و ناتوانی و دشمنان ملت ایران را به نمایش گذاشت.
در این حادثه تروریستی دشمنان ملت ایران خشم و نفرت خود را از عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همبستگی و آرامش ملت شریف کشورمان با چنین اقدام وحشیانه ای ابراز کردند تا بتوانند خاک ایران را نابود کنند. ثبات و امنیت جامعه ایران با توهماتشان است و البته می گویند الحمدلله و بر اساس رویه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری مثل همیشه در رسیدن به اهداف خود با ناکامی و توطئه شوم مواجه خواهند شد.
اینجانب ضمن محکومیت این جنایت تروریستی، صمیمانه تسلیت خود را به ملت شریف ایران و تمامی خانواده های این شهدای بزرگوار تسلیت می گویم و برای این شهدای بزرگوار و برای تمامی بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارم. همچنین برای مجروحان این حادثه دلخراش آرزوی سلامتی و شفای عاجل دارم.
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استانداری فارس در راستای وظایف خود موظف است ضمن عرض تسلیت به عزیزان آسیب دیده این حادثه تروریستی، پیگیری جدی، گزارش وضعیت و خدمات رسانی به آن عزیزان را برعهده داشته باشد. خانواده های قربانیان این حادثه تروریستی. شهدای این حادثه
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران.
انتهای پیام