رئیس آستان قدس رضوی حادثه درست در این لحظه مشهد را محکوم کرد خبرگزاری شیعه افغانستان افغانستان


شفقنا افغانستان- تولیت آستان قدس رضوی همراه خود صدور نامه ای حادثه درست در این لحظه در حرم امام رضا (علیه السلام) را محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه حجت الاسلام اصلانی را آسایش اظهار داشت.

به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، محتوای متنی این پیام به رئوس مطالب زیر است:

“به تماس گرفتن خدا

من می خواهم اجتناب کرده اند آن خدا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت

همراه خود تأثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثر فراوان هتک حرمت حرم حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوء قصد به قتل سه روحانی جهادگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه یکی اجتناب کرده اند این اعضای خانواده در محضر حضرت ولی فقیه – عصر (علیه السلام) مقام معظم مدیریت.

داده ها آموزان عزیزی کدام ممکن است {در این} حادثه هدف قرار گرفتند اجتناب کرده اند جمله قطعات جوان پرتلاش را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهادی بودند کدام ممکن است همراه خود عنوان مبارک علی بن موسی الرضا در بخش خدمت رسانی به مردمان گران قیمت مشهد مقدس به کارهای ارزنده ای انگشت یافتند. (معادل).

این جنایت در حرم مطهر رضوی کدام ممکن است مورد احترام همه مذاهب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاهب اسلامی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی جنایتی محکوم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگواران را انتخاب کنید و انتخاب کنید متدینین این امر را نخواهند بخشید. شرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایت.

با بیرون شک آستان قدس رضوی این موضوع را به همان اندازه حصول نتیجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین عاملان جنایت پیگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هرگونه قصور در بروز این حادثه برخورد انتقادی تبدیل می شود.

اینجانب بار تولید دیگری این جنایت را محکوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه طلبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهادگر گران قیمت حجت الاسلام والمسلمین اصیل شخصی را در حضور عاشقان خطه قدس رضوی به طور قابل توجهی خانوار احترام آسایش عرض می نمایم. شهید، صمیمانه آسایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی شخصی را آسایش می گویم. برای مجروحان این حادثه آرزو می کنم.

همراه خود درایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوشیاری عموم مسلمانان، توطئه‌های مخالفان، جنایتکاران غرور را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها تکفیری برای تحمیل سوراخ بین اجماع را انتخاب کنید و انتخاب کنید وحدت مسلمانان ناکام خواهد ماند. به خواست خدا

خادم الحرمین آستان قدس رضوی