دوران استقلال آمریکا به پایان رسیده است/ دوران اقتدار ایران استایسنا/ قم یکی از اعضای خبرگان رهبری گفت: دوران انزوای آمریکا به پایان رسیده است و قدرت های نوظهوری مانند روسیه، چین و ایران بر پایه علم، معنویت، توحید و مدیریت جهان معاصر ظهور کرده اند.

آیت‌الله عباس‌الکعبی هفتم مهرماه با حضور جمعی از فضلا، اساتید و طلاب حوزه علمیه قم، از عملکرد شایسته و شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروی انتظامی و امنیتی قدردانی کرد. وی بیان کرد: این اجتماع عظیم روحانیون با حضور معاونین، رجال، اعضای شورای عالی حوزه های علمیه، اعضای جامعه مدرسین، اعضای مجلس خبرگان رهبری و طلاب در تجدید میثاق و وفاداری به این ائمه انقلاب اسلامی و اعلام بیعت بار دیگر با حکیم فرزانه، امام خامنه ای و یک بار دیگر بر تداوم انقلاب و وحدت اقشار مختلف ایران اسلامی، ایستادگی در مسیر پیشرفت، عدالت و شکل گیری اسلام نوین. تمدن و تجلیل و تشکر از پاسداران اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی که با الگوی بازگشت به جامعه توانستند امنیت را حفظ کنند.

وی افزود: روحانیت از گذشته تا کنون ستاد مرکزی انقلاب بوده و هست و نمی تواند نسبت به حوادث بی تفاوت باشد و همواره مشتاق حمایت از مردم و پاسداری از مرزهای فکری و خدمات اجتماعی بوده است. همیشه آماده مبارزه با فساد و ظلم و تباهی و تاریکی است.» که همان شهادت است، در این نزاع، روحانیت به همراه سایر نیروهای انقلابی دانشجو و دانشجو در عرصه امنیتی حضور یافتند و تقدیم شهادت کردند.

یکی از اعضای حوزه علمیه قم گفت: اعضای این فرقه از فقهای شورای نگهبان، شورای عالی و حوزه علمیه هستند و این نشان دهنده انقلابی بودن حوزه است و در عین آگاهی از دسیسه ها به وظیفه خود عمل می کند. حوزه علمیه دشمن.

وی بابیان اینکه ملت ایران از شهید سردار سلیمانی آموختند که در مقابله با تهدیدها فرصت وجود دارد، تصریح کرد: رهبر انقلاب در دیدار گذشته بر موضوعاتی مانند حرکت در افق دین و آینده تاکید کردند. آینده ملت ایران روشن است و پیشرفت کشور با حضور دولت سیزدهم ادامه خواهد داشت و دخالت آمریکا نمی تواند جلوی مسیر پیشرفت را بگیرد و آمریکا و اسرائیل بهای سنگینی را متقبل خواهند شد. این نزاع در منطقه است.

یکی از اعضای خبرگان رهبری بابیان اینکه دوران انزوای آمریکا به پایان رسیده است، گفت: قدرت های نوظهوری مانند روسیه، چین و ایران بر پایه علم، معنویت، توحید و مدیریت جهان معاصر ظهور کردند. ۴۳ سال پیش ایران در همه مشکلات شاهد اقتدار و امنیت ایران بود و وارد مرحله دوم شد. ما انقلابی شدیم و در شرایط مختلف نتوانستند به جایی برسند.

وی گفت: داستان اوکراین و درگیری های اخیر در ایران حول محور باج خواهی از ایران است و این نزاع دارای مولفه هایی مانند ایجاد بحران جهانی، ایجاد نهادهای اجتماعی برای اغتشاشگران و تلاش برای فعال سازی باطل قومی توسط آمریکا است.

آیت‌الله کعبی گفت: در این فتنه شاهد انواع خشونت‌های وحشیانه علیه دین، حجاب، مردم، زنان، کودکان، مسجد، قرآن و همه اینها برای ایجاد رعب و وحشت بودیم. المیدان با همه عوامل منافق، جریانات ضد دین، ضد اسلام، اسرائیل و عربستان سعودی. اما با زیرکی ارتش قدرتمند ما و ضربه زدن به پایگاه هایشان در منطقه، این پیام را به سازمان ملل دادند که امنیت خط قرمز ماست.

یکی از اعضای جامعه معلمان منطقه گفت: رهبر انقلاب در ۲۳ خرداد امسال نسبت به موضوع فتنه، جهل و نرم افزار یعنی جوانان هشدار دادند و امروز محله نیز باید هوشیار باشد. از این برنامه هشدار و مرمت کتب درسی.

وی افزود: میدان را باید با دوگانگی ها و مولفه های پیشرفت مقایسه کرد که نظریه اجتهاد ائمه انقلاب بر اساس تمدن، علم و پیشرفت با حضور نخبگان، اقتدار دفاعی و نظامی و جامعه سازی است. بر اساس ایمان و تقوا با حضور حوزه، دانشگاه، مدیریت و کارآمدی برای حل مشکلات میهن و جامعه و انقلاب دائمی است و همه مولفه های مردم، قدرت، رهبری و پیشرفت در کشور و آمریکا حضور دارند. و اسرائیل نمی تواند اشتباه کند و انقلاب ما امتداد مکتب غدیر و فرهنگ انتظار است.

آیت الله الکعبی افزود: مدارس آموزشی باید احیا شوند و در راه اقتدار کشور و انقلاب با جدیت بیشتری نسبت به گذشته فعالیت کنند. میدان و روحانیت فعال به رهبر انقلاب تجدید وفاداری کردند و تا شهادت ایستادند.

انتهای پیام