دستگیری متهم چاقو کشی منجر به قتل در بهشهرایسنا/ مازندران فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از وقوع یک قتل با چاقو در این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حسن آنیتی جنجی در تشریح این خبر گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۲۳ بعدازظهر ۲۱ مرداد ماه، نزاع و درگیری منجر به چاقو در شهرستان بهشهر شد. ماموران بلافاصله برای بررسی موضوع به محل حادثه رفته و به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در محل حادثه حاضر و در بررسی های اولیه متوجه شدند که دو مرد حدودا ۳۰ و ۴۵ ساله با یکدیگر درگیر شده و به دلیل فحاشی به یکدیگر چاقو وارد کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در این نزاع یکی از طرفین درگیری با سلاح سرد (چاقو) از ناحیه قفسه سینه مقتول را مجروح کرد که مقتول به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

عنایتی با اشاره به این قتل، از بررسی موضوع توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی برای شناسایی قاتل و دستگیری با هماهنگی قضایی خبر داد و افزود: با اشراف اطلاعاتی و تشریفات ویژه پلیسی، متهم این قتل شناسایی شد. و دستگیر شد. صبح در کمتر از ۱۲ ساعت.

انتهای پیام