دستگیری رهبر شورش های شوالیه در سروستاناسنا / پیرس فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی، دستگیری و معرفی سرکرده اصلی اغتشاشات اخیر در این استان خبر داد.

سردار رحمبخش حبیبی روز دوشنبه دوم آبان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعتراضات مردمی و اغتشاشات مردمی و به دنبال آن افراد متخاصم در فضای مجازی و واقعی عوامل اصلی اغتشاشات شناسایی و دستگیر شدند، اخلال و تخریب اموال عمومی و … ظهور ناامنی دستور کار پلیس فارس

حبیبی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی سروستان با انجام مراحل فنی و تخصصی یکی از عوامل و محرکین اغتشاشات و طراح شعارهای توهین آمیز را شناسایی و در منزلش در صرافستان دستگیر کردند.

وی یادآور شد: در بازرسی از مخفیگاه متهم، ۷ کوکتل مولوتف، ۳ هزار بطری خالی شیشه ای، ۱۵۰ لباس کهنه به منظور ساخت کوکتل مولوتف و ۴ لیتر اسید خالص با غلظت بالا برای استفاده در اغتشاشات تهیه و آماده استفاده شد. . • ۸ سرنگ حاوی اسید از ماموران، اماکن و خودروها کشف شد.

حبیبی ادامه داد: همچنین ۳۰ لیتر بنزین سوخته، گازوئیل و روغن، دو جفت دستکش رنگ شده و ۱۰ رنگ اسپری، ۳۰ کیلوگرم مواد شیمیایی (کود آمونیاکی)، ۳ دوربین و ۴ هارد اکسترنال که از خانه این شخص ۴۰ نوع سیم کارت، یک لپ تاپ، ۳ گوشی هوشمند، یک جلد نوت بوک با آرم با موضوع حمایت از گروهک های معند و منافقین و یک دستگاه چاپگر رنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه در بررسی سوابق متهمان جرایمی از قبیل جعل مال، کلاهبرداری و تحصیل مال غیرقانونی وجود دارد، تصریح کرد: کارگاه تولید کوکتل مولوتف منهدم و متهم به دادگاه برای تشریفات قانونی

حبیبی تصریح کرد: پلیس با افرادی که قصد ایجاد ناامنی و اخلال در نظم عمومی مردم و شهروندان را دارند به شدت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام