در حوزه اشتغال و توسعه فضای کسب و کار از ایده و ظرفیت نخبگان دانشگاهی استفاده کنیمایسنا/لرستان فرماندار چگنی گفت: در حوزه اشتغال و توسعه فضای کسب و کار از ایده و ظرفیت نخبگان دانشگاهی استفاده کنیم.

افشین بازگیر در کارگروه اشتغال شهرستان چگنی که با حضور مسئولان استانی برگزار شد با بیان اینکه مهمترین مسئله کشور اشتغال است و دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به  این مساله دارد، اظهار کرد: اگر شغلی ایجاد می‌شود باید برنامه‌هایی هم برای تثبیت آن داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ادارات و دستگاه‌های اجرایی که عضو کارگروه اشتغال هستند باید وحدت رویه داشته باشند، افزود: در بحث اشتغال اعتبارات خوبی به چگنی اختصاص داده شده که در صورت جذب آنها می‌توانیم از اعتبارات مازاد هم بهره لازم را داشته باشیم.

فرماندار چگنی گفت: ادارات و سازمان‌هایی که نتوانند در خصوص بحث سهمیه اختصاص داده شده در شهرستان چگنی  استفاده لازم را ببرند کم کاری آن‌ها ترک فعل محسوب می‌شود

بازگیر با بیان اینکه نیاز داریم در حوزه اشتغال و توسعه فضای کسب و کار از ایده و ظرفیت نخبگان دانشگاهی شهرستانی استفاده کنیم، افزود: در بحث ایجاد اشتغال نیاز است همه ادارات پای کار باشند تا بتوانیم با توجه به اعتبارات خوبی که در این حوزه وجود دارد بحث اشتغال را در شهرستان به طور جدی پییگیری کنیم.

فرماندار چگنی گفت: در بحث ایجاد اشتغال در این شهرستان از ظرفیت بنیاد برکت نیز استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری