دانلود قسمت ۵ سریال یاغی با لینک مستقیم و پوشه رایگان


قسمت پنجم سریال انقلابیون را به شرح زیر دانلود کنید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل از وست تی وی، دانلود قسمت پنجم سریال شورشی با حجم رایگان در سایت برای علاقه مندان امکان پذیر است. یاغی سریالی اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی محمد کارت است. این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های شبکه نمایش خانگی محسوب می شود که می تواند رکورد سریال های قبلی را بشکند و در این سریال بازیگرانی چون پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی به ایفای نقش می پردازند. نقش ها

دانلود یاگی قسمت ۵

بازیگران سریال Rebel

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینیه، محلک باقری، عباس جمشدی فر، جواد خواجویی، ناهید مسلم، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسفاری، (Introdu) محمد صابری، توفیق حیدری، سامان محکویه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، بجه سعیدی، لادن ژوند، هوشنگ قوانلو، مائده تغفایی، مهرداد خانی.

فیلمنامه سریال یاغی توسط پدرام بورامیری، حسین دوماری و مهمت کارت با نگاهی به رمان «سالتو» نوشته شده است.

داستان سریال شورشی

همسایه آخرین ساخته محمد کارت کارگردانی به نام کاشفر در ژانر اجتماعی و خانوادگی یکی از پربازیگرترین آثار شبکه نمایش خانگی در سال ۱۴۰۱ می باشد.داستان سریال حول محور دو نفر به نام های بهمن و نادر می باشد. به سراغ کشتی‌گیری به نام علی شادمان بروید تا او را در جهت مخالف هدایت کنید.

کارگردان: محمد کارت

تهیه کننده: اسماعیل عفیفه

نویسندگان: پدرام بورامیری، حسین دوماری و مهمت کارت

درباره سریال یاغی

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی ساخت ۱۴۰۰ این سریال محصول ایران و از نوع عاشقانه و خانوادگی می باشد.

دانلود قسمت 5 سریال یاغی با لینک مستقیم و پوشه رایگان

تماشا و دانلود فیلم های جدید ایرانی و خارجی یک سرگرمی و علاقه عموم مردم است اما اگر رسانه ای که فیلم از آن دانلود می شود به هر دلیلی خوب نباشد ممکن است از دیدن فیلم لذت نبرید. به همین دلیل انتخاب شبکه غرب به عنوان یکی از بهترین و بهترین منابع برای دانلود فیلم و سریال ایرانی باعث می شود روزهای سخت قرنطینه به خوبی بگذرد و از سینما و سرگرمی های بیرونی دور شوید. پس همین حالا به تاپ مدیا بروید و برای رهایی از کسالت و افسردگی آن را تماشا کنید.

پایان گزارش تبلیغات