خواسته های ویلمتوس کجا رفت؟سرپرست دبیرکل اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که اقدامات لازم در رابطه با پرونده ادعاهای ویلتموتس در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، داود باریزکاری، سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل نیکاراگوئه در چارچوب دیدار تدارکاتی اظهار کرد: بازی تدارکاتی خوبی قبل از اعزام به قطر بود و خطرناک بود. . تست بازیکنان در لیگ برتر این بازی دست مربیان را باز گذاشت تا ببینند آیا بازیکنی در لیگ باقی مانده که شایسته حضور در تیم ملی باشد.

وی در خصوص مصدومیت امید ابراهیمی گفت: شاید تنها نقص این پرونده مصدومیت این بازیکن در آستانه جام جهانی باشد. امیدوارم مصدومیت خیلی جدی نباشد و اگر در تیم ملی باشد بتواند بازی کند.

پریشکاری درباره پیام فیفا به فدراسیون فوتبال ایران در خصوص اتفاقات مشهد و بازی تیم ایران مقابل لبنان در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: یک سری سوالات پرسیده شد و پاسخ داده شد و هیچ نظری دریافت نکردیم. تا حالا.”

سرپرست دبیرکل فیفا درباره پرداخت مطالبات ویلموتس گفت: قطعاً یک سری اقدامات قانونی در حال انجام است. زمانی که بحث پرداخت مطالبات این مربی به نتیجه نهایی برسد، اقدامات لازم را در این زمینه انجام خواهیم داد.

پریشکاری درباره جلسه فدراسیون فوتبال با شستا گفت: اداره حقوقی در حال پیگیری این موضوع است. گزارش نهایی این پرونده هنوز نرسیده است.

وی درباره حضور تاج در قطر گفت: صبح برای یک سفر یک روزه به قطر رفت و امشب برمی گردد. سفر او حول محور جام جهانی می چرخد.

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم امید گفت و در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه انتخاب مربی تیم امید قبل از مربی تیم امید گفت: امیدوارم مربی تیم امید را انتخاب کنیم. این سوال را از تاج خواهید پرسید. تیم ملی امید اهمیت خاص خود را دارد. با توجه به شانس کمی که برای گروه جدید ارائه شده، اولویت با تیم ملی است. انشاالله بعد از جام جهانی اقدامات لازم در خصوص سرمربی تیم ملی امید انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که چند نفر از فدراسیون ها به قطر می روند؟ گفت: تعداد بسیار اندک است. من الان اینجا هستم، اگر کارمان حل شود، ممکن است بروم.

انتهای پیام