خطاب به بینندگان سریال رمضانی خشنام: سوال کردن می کنید!


تهیه کننده سریال رمضانی جامعه عالی سیما می گوید: داستان بی نظیر این سیستم «خشنم» اجتناب کرده اند نیمه سوم تحریک کردن تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یک معنا می توان اظهار داشت این سریال برای بینندگان غافلگیرکننده است. از آنها تفریحی های مختلف بازیگران را تماشا خواهند کرد.

سریال خسنام به کارگردانی علی رضا نجف زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه کنندگی احمد زالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حضور بازیگرانی چون حمید لولایی، هومن حاج عبدالله، عباس جمشدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدیبیجی، امیر کربلا زاده، امیر غفارمنشف را انتخاب کنید و انتخاب کنید. نیلوفر. امشب ساعت ۲۲ اجتناب کرده اند جامعه عالی سیما چاپ شده تبدیل می شود.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمد زالی در اظهار داشت وگو همراه خود خبرنگار ایسنا، همراه خود ادعا فینال وضعیت ساخت سریال خوشنام اظهار داشت: ۲۰ نیمه اجتناب کرده اند سریال خوشنام کنار هم قرار دادن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلمبرداری عمومی تأثیر طی ده روز بلند مدت به نوک می رسد.

وی شکسته نشده داد: در جاری حاضر همچنان مشغول تصویربرداری در موقعیت یابی تجهیزات گلف سوارکاری هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هومان حاج عبدالله، عباس جمشدی فر، امیر غفارمنش، امیر کربلا زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی رضا درویش اجتناب کرده اند جمله بازیگرانی هستند کدام ممکن است بیشتر اوقات جلوی دوربین می توسعه.

زعلی دانستن درباره اینکه توسعه عمومی ساخت سریال «شناسایی شده است» {در این} مدت چگونه پیش {می رود}؟ وی تصریح کرد: خالص است کدام ممکن است مشکلات پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم تیز کردن حق بیمه همواره چالش های تلویزیونی را آزار می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا چالش «معروف» نیز اجتناب کرده اند این قاعده مستثنی نیست، اما علاوه بر این مورد حمایت نیز قرار خواهد گرفت؛ به این دلیل است که معنا نیست کدام ممکن است اصلا حمایت نمی شود. همه عامل خطرناک نبود در حالی کدام ممکن است ما هم دچار بیماری بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید متاسفانه دوستانی اجتناب کرده اند گروهمان بیماری عروق کرونر داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدتی کار تعطیل شد با این حال خدا را شکر همه عامل خوشایند پیش سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریال را در پایان چاپ شده کردیم.

تهیه کننده سریال کمدین «خوشنام» نیز خطاب به بینندگان این سریال به کارگردانی علیرضا نجف زاده، اظهار داشت: «خوشنام» داستان متفاوتی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آپارتمان مسکونی شکاف دارد. در عین جاری داستان حول عالی موضوع اخلاقی می چرخد ​​را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاًً صحیح ایام ماه مبارک رمضان است. امیدواریم معما این تأثیر را دوست داشته باشد. بیان نشده نماند کدام ممکن است داستان بی نظیر «خوشنام» اجتناب کرده اند نیمه سوم آغاز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاذبه بیشتری برای معما پیدا می تدریجی. به یک معنا می توان اظهار داشت این سریال باعث شگفتی معما تبدیل می شود. از آنها تفریحی های مختلف بازیگران را تماشا خواهند کرد.

زالی در نهایت ادعا کرد: مهران رجبی، صبا سلیمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصطفی حبیبی منیش فینال بازیگرانی بودند کدام ممکن است به «خوشنام» اضافه شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است تصویر آنها {در این} سریال تحریک کردن نشده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فینال جلوی دوربین خواهند سر خورد. توجه انداز.

جملات خطاب به مخاطبان سریال طنز رمضانی

انتهای پیام