خسارات وارده به ورزشگاه چمران خوی جزیی استایسنا/آذربایجان غربی رییس اداره ورزش و جوانان خوی گفت : عوامل ناآرامی اخیر ورزشگاه چمران در دست بررسی است.

علی اکبرلو در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در جریان برگزاری مسابقات فینال فوتسال جام رمضان در ورزشگاه دو هزار نفری چمران خوی اتفاقاتی رخ که خوشبختانه با مدیریت ویژه و اقدام به موقع نیروی انتظامی اوضاع ختم به خیر شد.

وی بابیان اینکه تمامی پروتکل های امنیتی و مدیریتی برای برگزاری هر چه باشکوهتر این بازی انجام شده بود، تصریح کرد: عوامل این ناآرامی ها و ناهنجاری ها در دست بررسی است و به محض اینکه علل حوادث مشخص شود با مسببین و عوامل آن برخورد قانونی خواهد شد.

علی اکبرلو مهیج بودن این نوع مسابقات را در سطح کشور و جهان یادآور شد و گفت: در لیگ های برتر جهان نیز نوعا این مشکلات در بین هواداران و عوامل رخ می دهد که خوشبتخانه با مدیریت به موقع و خوبی که صورت گرفت سالن تخلیه شد.

وی تصریح کرد: هیچ نوع شعار سیاسی و قومیتی در سالن داده نشد و از تمامی دلسوزان و علاقمندان تقاضا دارم از دامن زدن به شایعات پرهیز کنند.

علی اکبرلو ادامه داد: خسارات وارده به ورزشگاه جزئی بوده و هزینه های وارده از مسئولین تیم ها اخذ خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان خوی خاطرنشان کرد : ضروری است مسئولین برای علاقمندان زیاد  ورزش فوتسال در خوی چاره ای اندیشیده و فضاها و مکان های ورزشی بهتری را احداث کنند. 

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری