خبرگزاری شیعیان افغانستان، رئیس جنبش ازبکستانی طالبان اجتناب کرده اند کف دست این گروه راه اندازی شد


شفقنا افغانستان- مخدوم علم، رئیس ازبکستانی طالبان اجتناب کرده اند گروه اطلاعاتی این جنبش راه اندازی شد.

به گزارش شفقنا اجتناب کرده اند افغانستان، دارایی ها بلافاصله (چهارشنبه، ۲۴ اکتبر) در اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود رسانه ها اجتناب کرده اند آزادی مخدوم علم خبر دادند.

مخدوم علم در ۲۲ جوزای سال قبلی (۱۴۰۰) در مزارشریف وسط ولایت بلخ توسط طالبان دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کابل منتقل شد.

در آن نقطه هواداران آقای مخدوم به دستگیری وی اعتراض کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدعی شدند مخدوم علم {به دلیل} ازبکستانی بودن وی دستگیر شده است. با این حال طالبان آگاه مخدوم علم به کف دست از گرفتن در یک واحد پرونده {آدم ربایی} متهم است.

این تصویر علاوه بر این همراه خود خشونت در کنار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه عضو طالبان، دستیار نزدیک او را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه غیرنظامی تولید دیگری کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ تن تولید دیگری زخمی شدند.

مخدوم علم اجتناب کرده اند فرماندهان ارشد طالبان ازبکستانی است کدام ممکن است در اوایل حکومت این گروه در افغانستان شناخته شده به عنوان معاون والی ولایت سرپل منصوب شد. وی پیش اجتناب کرده اند این رئیس کمیته ارتش طالبان در فاریاب بود.