حمایت وزارت بهداشت از پایان‌نامه‌های محصول‌محور تا سقف ۱۰۰ میلیونمعاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت از حمایت از پایان‌نامه‌های محصول محور در دانشگاه‌های علوم پزشکی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر یونس پناهی با اعلام این خبر افزود: دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، در نظر دارد به منظور بهره گیری از توانمندی علمی و تخصصی اعضای هیات علمی و دانشجویان و تقویت زنجیره ارتباط میان دانشگاه و صنعت، از پایان‌نامه‌های محصول‌محور حمایت کند.

وی افزود: دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت قصد دارد حمایت از پایان‌نامه‌های محصول محور را به شرط تایید طرح در کمیته‌های تخصصی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در برنامه‌های حمایتی خود قرار دهد.

به نقل از مفدا، معاون تحقیقات وزیر بهداشت، این اقدام را با عنایت به شعار سال با عنوان «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» دانست و تاکید کرد: تحقق این شعار در گرو بهره‌مندی از ظرفیت و قابلیت اساتید و فناوران دانشگاه و به کارگیری توان و انگیزه‌های علمی دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی برای اجرای طرح‌های فناورانه و تولید محصولات حوزه سلامت مورد نیاز و تاثیرگذار مبتنی بر دانش است.

انتهای پیام