حمایت از جهاد دانشگاهی موجب تقویت توسعه خدمات آن می شود


ایسنا/ خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: حمایت از جهاددانشگاهی موجب ارتقای خدمات آن می شود و به انجام وظایف گسترده این نهاد کمک می کند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام رضا نوری، امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با اعضای جهاددانشگاهی در مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس این نهاد، اظهار کرد: این نهاد در سال ۱۳۸۰ در حال توسعه است. حوزه فعالیت گسترده ای دارد و برای اینکه بتواند فعالیت های خود را انجام دهد نیاز به حمایت بیشتری دارد و یکی از وظایف آن تلقی می شود که این کار را به نحو احسن انجام دهد تا اعضای مشتاق و جوان آن منشأ خدمات بیشتری باشند.

وی افزود: الجهاد دانشگاه در حوزه های صنعتی، کشاورزی، پزشکی، آموزشی، توانمندسازی کارکنان دولت، فرهنگی، خبری و رسانه ای فعالیت های مختلفی دارد.

وی همچنین با بیان اینکه خدمات این موسسه نیازمند دانش است، افزود: گروه های علمی باید بتوانند از خدمات این موسسه بهره مند شوند و با دعوت از مسئولان، اساتید و اساتید، خدمات و فعالیت های این موسسه را معرفی و گزارش دهند. دانشجویان این موسسه

امام جمعه بجنورد گفت: امسال سال حمایت از تولید و تقویت شرکت های دانش بنیان است، دانشگاه ها باید با صنعت و تولید پیوند بخورند و جهاد دانشگاهی در این زمینه نقش آفرینی کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: جهاد دانشگاهی باید در حوزه تولید، اشتغال و دانش بنیان ارتباط خوبی بین دانشگاهیان برقرار کند و با تحقیقات و تحقیقاتی که انجام می دهد بتواند نخبگان را جذب کند. و همچنین رابطه با حوزه ها.

حجت الاسلام نوری با اشاره به سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی گفت: این سفر یکی از سفرهای ویژه ای بود که از برکت خوب استان نسبت به سایر استان ها برخوردار بود.

وی با اشاره به محرومیت خراسان شمالی افزود: این سفر دو رکن دارد که رکن اول تصویب مصوبات و رکن دوم جذب است و مسئولان باید بتوانند اعتبارات جذب کنند تا تحول ایجاد شود.

حمایت از جهاد دانشگاهی موجب تقویت توسعه خدمات آن می شود

وی همچنین به راه اندازی دانشگاه جهاد دانشگاهی، دانشگاه ها، بیمارستان ها، پارک علم و فناوری و سایر نهادها در سایت ارکان اداری اشاره کرد و تاکید کرد: لازم است مجموعه شهرداری به این مجموعه و به این حوزه توجه ویژه داشته باشد. از خدمات شهری و تسهیل در ایاب و تامین وسایل حمل و نقل.

مهسا برنایان رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی در این دیدار گفت: جهاد دانشگاهی نهادی انقلابی است که در زمینه های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی خدمات ممتازی ارائه می دهد.

حمایت از جهاد دانشگاهی موجب تقویت توسعه خدمات آن می شود

وی افزود: در حال حاضر این واحد چندین وظیفه ویژه را انجام می دهد که از جمله آنها می توان به مرکز توسعه تکنیک های نوین اصلاح نژاد دام، مرکز درمان سرطان در برست، مجتمع کشت و فرآوری گیاهان دارویی و مرکز نوآوری خلاق و خلاق اشاره کرد. صنایع فرهنگی.

وی با اشاره به حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی در جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: تلاش بر این است که با تقویت ساختارهای تخصصی و تدوین برنامه ها خدمات خوبی به مردم استان ارائه شود.

برنیان گفت: در این راستا برنامه های زیادی در دستور کار است که امید است با حمایت های منطقه ای و ملی به نتیجه برسد.

حمایت از جهاد دانشگاهی موجب تقویت توسعه خدمات آن می شود

حمایت از جهاد دانشگاهی موجب تقویت توسعه خدمات آن می شود

حمایت از جهاد دانشگاهی موجب تقویت توسعه خدمات آن می شود

انتهای پیام