حقیقت کرم پوست ویتامین E

اگر متوجه شده اید که اخیراً زمان بیشتری را در آینه می گذرانید و به این فکر می کنید که چگونه درخشش جوانی شما تا حدودی به چالش کشیده شده است، تنها نیستید.

با افزایش سن، عناصر طبیعی که پوست ما را «جوان» می‌کنند، در مقادیر کمتری در دسترس هستند. کراتین، کلاژن و الاستین «هرم» پروتئین‌های ضروری را تشکیل می‌دهند که بدن ما برای داشتن پوستی سفت‌تر، صاف‌تر و کرم‌تر به آن نیاز دارد. متأسفانه، بدن ما به نقطه ای می رسد که دیگر قادر به تولید مقادیری از این پروتئین های مورد نیاز برای حفظ ظاهر جوان نیست و در اواخر دهه سی یا اوایل دهه چهل وقتی در آینه نگاه می کنیم، متوجه اثرات آن می شویم. برای روز.

همه ما در مقطعی از زندگی خود با پیری مبارزه می کنیم یا خواهیم جنگید. خبر خوب این است که می‌توانیم برای خنثی‌سازی توپ منحنی ناامیدکننده‌ای که طبیعت به سوی ما پرتاب کرده است، اقدام کنیم، و می‌توانیم با اعتماد به نفس جوانی که با آن شروع کرده‌ایم زندگی‌مان را دوباره شروع کنیم. ما مجبور نیستیم تسلیم شویم و تسلیم سن شویم. ما فقط به چند ابزار خوب مراقبت از پوست نیاز داریم تا با آن مبارزه کنیم! در این مرحله است که ما شروع به روی آوردن به داروهای کرم پوستی می کنیم که در دسترس ما هستند، و بسیاری از آنها وجود دارد. پس از کجا شروع کنیم؟

راه بهبودی با انتخاب یک کرم پوستی خوب با ویتامین E شروع می شود. چرا ویتامین E؟

به زبان ساده، می‌تواند شگفت‌انگیز برای پوست شما به شیوه‌هایی باشد که هرگز تصور نمی‌کردید.

به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، ویتامین E توسط پوست جذب می شود و در آنجا شروع به خنثی کردن رادیکال های آزاد می کند که در نتیجه اشعه ماوراء بنفش، آلودگی، تغذیه نامناسب و پیری وارد شده اند. رادیکال های آزاد به طور مستقیم با بسیاری از بیماری ها از جمله پیری پوست، چین و چروک و در بدترین موارد سرطان مرتبط هستند. کرم های ویتامین E برای پوست در معکوس کردن اثرات مضر رادیکال های آزاد در پوست موثر هستند.

بارها و بارها ثابت شده است که کرم های پوست ویتامین E به تنهایی می توانند به طور چشمگیری پیری پوست را کاهش دهند، اما استفاده از آنها در کنار سایر محصولاتی که تولید کلاژن و الاستین را تقویت می کنند، می تواند فواید شگفت انگیزی داشته باشد و پوستی جوان تر به نظر برسد که ۱۰ سال داشتید. زودتر

از آنجایی که بدن ما نمی تواند همان مقدار کلاژن، کراتین و الاستین را تولید کند که قبلا تولید می کرد، مهم است که به طور معمول از محصولات مراقبت از پوست طبیعی استفاده کنیم. همیشه باید یک مرطوب کننده غنی، یک پاک کننده ملایم، یک لایه بردار ملایم و یک کرم ضد پیری پوست حاوی ویتامین E و سایر آنتی اکسیدان ها را در برنامه خود قرار دهید. در مدت زمان کوتاهی نتایج شگفت انگیزی را مشاهده خواهید کرد.

وقتی جوان‌تر بودیم، می‌توانستیم از مراقبت نکردن از پوست خود خلاص شویم. یک شست و شوی ساده صورت با مقداری صابون و یک پارچه شستشو این کار را انجام داد. با بالا رفتن سن، بازی کمی تغییر می کند. اما خبر خوب این است که ما ابزارهایی برای پیروزی در اختیار داریم که می‌توانند به جوان‌تر جلوه دادن پوست ما برای چندین دهه آینده کمک کنند.

سریعترین رژیم لاغری