حقایق مراقبت از پوست – درمان های عکس صورت

جستجوی جوانسازی صورت با استفاده از بسیاری از متخصصان پوست و کلینیک های پوستی که از برخی از جدیدترین فناوری ها برای کمک به از بین بردن لکه ها از روی پوست به روش های مختلف استفاده می کنند، بسیار ساده است. برای بسیاری از بیماران، دستیابی به پوستی درخشان تر و سالم تر با حداقل زمان بهبودی و برخی از روش های کم تهاجمی موجود به واقعیت تبدیل شده است.

یکی از گزینه‌ها، فتوفاسیال، فرآیند تدریجی روشن‌سازی و جوان‌سازی پوست را با استفاده از نور پالسی شدید برای درمان لایه عمیق‌تر درم پوست در حالی که لایه اپیدرم را دست نخورده باقی می‌گذارد، ارائه می‌دهد. با این نوع جوان‌سازی پوست، دوره بهبودی بسیار کوتاه‌تر است و بیماران اغلب درمی‌یابند که نتایج رضایت‌بخش‌تر است، زیرا در نتیجه درمان کمتر ناراحت‌کننده و دردناک است. درمان فوتوفسیال یا درمان صورت ipl foto، اسکار آکنه، لکه های ناشی از افزایش سن، لکه های ناشی از آفتاب، کک و مک و تعدادی دیگر از لک های پوستی را درمان می کند. این درمان همچنین می تواند خطوط ریز را درمان کند و صورت، گردن و قفسه سینه رایج ترین مناطق تحت درمان هستند.

بحث در مورد نواحی قابل درمان با یک متخصص پوست مورد اعتماد ایده خوبی است. از آنجایی که آسیب کنترل‌شده وارد شده به پوست در طول هر درمان حداقل است، توجه به این نکته مهم است که ممکن است برای درمان ناحیه مورد رضایت بیمار، درمان‌های بیشتری لازم باشد. این می تواند یک اشکال برای درمان باشد، با این حال بسیاری از بیماران متوجه می شوند که درمان های تدریجی برای آنها بهتر عمل می کند، زیرا تحمل زمان از کار افتادگی و روند بهبودی آسان تر است. همه انواع درمان ها مزایا و خطراتی دارند، اما بسیار مهم است که سؤالات زیادی پرسیده شود تا بیمار بتواند از ابتدا تا انتها رویه قوی داشته باشد. این به حفظ رضایت بعد از نهایی شدن نتایج کمک می کند.

از آنجایی که روش فوتوفاسیال کم تهاجمی است، درمان ها معمولا کمتر از یک ساعت طول می کشد و بنابراین بسیار راحت هستند. بیماران باید تصمیم بگیرند که آیا مایل به درمان بیشتر در ازای روش های تهاجمی کمتر و زمان بهبودی کمتر هستند یا خیر. از آنجایی که گزینه های زیادی برای جوانسازی پوست وجود دارد، مطمئناً تعداد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. صحبت با یک متخصص پوست در مورد اینکه کدام درمان ممکن است به بهترین وجه برای پوست شما مناسب باشد، راهی عالی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فتوفسیال برای شرایط و نوع پوست شما بهترین است یا خیر. درمان، اگرچه بسیار مؤثر است، اما دائمی نیست و بنابراین یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید بدانیم این است که اگر قرار گرفتن در معرض آفتاب بیش از حد در طول زمان باشد، لکه‌های ناخوشایند ممکن است عود کنند. بنابراین مهم است که تا حد امکان از پوست در برابر عناصر محافظت شود. این عناصر همچنین می توانند به معنای سبک زندگی فرد باشند، زیرا برخی عادات می توانند به پوست آسیب برسانند و دوباره جوانسازی پوست را ضروری کنند. پس از سال ها زندگی، پوست ممکن است به طور دوره ای از جوان سازی بهره مند شود، اما راه هایی وجود دارد که به جلوگیری از آسیب پوست در طول زمان کمک می کند. برای حفظ پوستی سالم که شفاف و درخشان به نظر می رسد، ممکن است یک درمان دوره ای جوانسازی پوست ضروری باشد و نیازهای پوستی هر بیمار بسته به شرایط و نوع پوست آنها متفاوت خواهد بود. مهم است که به یاد داشته باشید که تحقیق در مورد اینکه چه گزینه هایی برای پوست شما بهترین کار را دارند، نقطه خوبی برای شروع در هنگام جستجوی مراقبت از پوست است.

سریعترین رژیم لاغری