جهاد دانشگاهی و اتحادیه مؤسسات قرآنی استان سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.


ایسنا/ سمنان رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این نهاد و فدراسیون موسسات قرآنی استان سمنان خبر داد.

علی منصفی راد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: برای جلوگیری از سردرگمی و تفرقه در مسائل قرآنی، ایجاد وحدت کار و حرکت سریع در راستای اهداف و سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. و همکاری مشترک، این تفاهم نامه. نتیجه گرفتن.

وی افزود: یکی از مهم ترین موارد این تفاهم نامه همکاری، اجرای دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن است.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: ایجاد و توسعه همکاری های مشترک در تمامی عرصه های قرآنی، جهادی، علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی با در نظر گرفتن امکانات و همکاری های دو طرف در تاسیس. مسابقات بین المللی و منطقه ای حرمین شریفین. قرآن: تصرف امکانات استان سمنان از دیگر موضوعات این یادداشت است.

منصفی راد همچنین گفت: همکاری در راستای توسعه رسانه ای و انعکاس اخبار استانداری سمنان در خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) شعبه سمنان، تربیت مربی قرآن کریم توسط اتحادیه در همکاری با یک سازمان نیز از دیگر بخش ها و موضوعات این تفاهم نامه همکاری است.

جهاد دانشگاهی و اتحادیه مؤسسات قرآنی استان سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

انتهای پیام