در این پادکست ، من و جردن سایت در مورد ایجاد رابطه سالم با غذا صحبت می کنیم.

آیا تا به حال نگران این بوده اید که با بیرون رفتن از غذا رژیم خود را کنار بگذارید؟ یا از رفتن به تعطیلات عصبی هستید زیرا می ترسید تمام پیشرفت های سخت خود را از دست بدهید و چاق شوید؟

در این صورت ، ممکن است لازم باشد رابطه خود را با غذا بهبود بخشید.

در این مصاحبه ، اردن توضیح می دهد که رابطه سالم (و ناسالم) با غذا چیست ، چرا اهمیت دارد ، چگونه عادات غذایی مناسب را توسعه دهیم ، چگونه از چرخه های محدود کننده و پرخوری ها جلوگیری کنیم و موارد دیگر.

در صورت عدم آشنایی با جردن ، او دارای چندین رکورد پاورلیفتینگ است ، دارای مدرک کارشناسی بهداشت و علوم رفتاری است و میزبان پادکست موفق خود به نام مینی پادکست جردن سایتبه

او همچنین مربی قدرت و تغذیه است (با مشتریانی مانند گری واینرچوک) و تجربه زیادی در مربیگری نکات شخصی افراد و کمک به آنها در اتخاذ شیوه های زندگی سالمتر و پایدارتر دارد. به عبارت دیگر ، او زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد رابطه مردم با غذا و نحوه بهبود آن با عادات مثبت که در طول زمان ماندگار می شود ، کرد.

بنابراین ، اگر می خواهید همه چیز را در مورد رابطه سالم با غذا بدانید و چگونه می توانید رابطه خود را بهبود بخشید ، به این مصاحبه گوش دهید!

مهر زمان:

8:30 – رابطه سالم با غذا چیست و چرا اهمیت دارد؟

21:12 – عادت های خوبی که باعث ایجاد رابطه سالم با غذا می شود چیست؟

40:22 – چگونه از مشکل تغییر انتخاب غذای خود در هنگام رژیم جلوگیری می کنید؟ چگونه می توان از پرخوری هنگام بازگشت به غذاهای معمولی از غذاهای رژیمی بدون کالری جلوگیری کرد؟

در نمایش ذکر شده است:

پادکست جردن سایات

از اینجا مکمل های لژیون بخرید

نظر شما در مورد این قسمت چیست؟ آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!

رتبه بندی خوانندگان

بدون ارزیابی