جذب بازیکنان جدید به تراکتور از نظر بردفبا اعلام باشگاه تراکتورسازی ۳ بازیکن به این تیم پیوستند.

به گزارش ایسنا، میلاد کر مدافع ۱۸ ساله تیم زوپ اهن میزبان و رضا کساز، دروازه بان بیکان با عقد قراردادی به تراکتورسازی پیوستند. این دو بازیکن تجربه بازی در تیم ملی امید را دارند.

پوریا آریا کیا مدافع کناری فصل گذشته تیم آلومینیوم اراک اراک نیز به جمع شاگردان بردیف پیوست. این مدافع ۳۲ ساله عملکرد خوبی در لیگ بیست و یکم آلومینیوم از خود به نمایش گذاشته است.

پیش از این محمدرضا خانزاده از گلگره به تراکتورسازی بازگشته بود و قرارداد محمد آغجانپور مدافع تراکتورسازی برای دو سال تمدید شد.

با آغاز رسمی فعالیت حمل و نقل تراکتورسازی، مراسم معارفه قربان بردف نیز برگزار شد. در این مهمانی محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازی درباره بازیکنان جذب شده در این تیم توضیح داد: آقای بردف خودش همه بازیکنان داخلی و خارجی را انتخاب می کند و من به او قول دادم هر بازیکنی که بخواهد جذب می شود اگر بازیکن خودش باشد. خواسته ها ما خواهیم کرد

وی افزود: مذاکرات با سه بازیکن خارجی مد نظر آقای بردف ادامه دارد و تا چند روز آینده با حضور یک بازیکن خارجی دیگر در مرحله انتخابی به نتیجه می رسد. مذاکرات با بازیکنان داخلی زیادی در حال انجام است و انشاالله به توافق برسند و امسال موفق باشیم.

با توجه به صحبت های زنوزی و بازیکنانی که به تراکتورسازی پیوستند، می توان نتیجه گرفت که قربان بردیف از وضعیت دفاعی تراکتورسازی به خصوص در مورد بازیکنان ذخیره راضی نبود.

انتهای پیام