جادوی مهر مسکن کاج گبد کاووس/ مهلت دادستان معتمد شکسته شد.


ایسنا/ گلستان با ورود دادستان شهرستان گنبدکاووس به پرونده مشکلات مسکن مهر کاج در این شهرستان، گره چندین ساله این مجموعه باز شد.

حسینعلی ایزد دادستان گنبدکاووس امروز به همراه مدیرکل راه و شهرسازی، شهردار گنبدکاووس و جمعی از مدیران این شهرستان با حضور میدانی در مجتمع مسکونی مهر کاج ضمن بررسی موضوع مشکلات از ساکنان این مجموعه که سال هاست بلاتکلیف مانده است، دستورات لازم برای رفع مشکلات را صادر کردند و برای این امر جلسه ویژه ای برگزار کردند.

وی با بیان اینکه جلسه امروز شامل دو تصمیم مهم بود که اجرای آن برخی از مهم ترین مشکلات چندین ساله ساکنان این مجموعه را مرتفع می کند، افزود: در قالب تفاهم نامه معاونت شهرسازی در دبی. فرمانداری باید ظرف یک هفته خدمات شهری این مجموعه را مدیریت می کرد انتقال به شهرداری گنبد.

دادستان عمومی و انقلاب گنبدکاووس اطمینان داد که از طریق این اقدام موضوعات مهمی مانند فضاسازی، ایجاد مبلمان شهری و جمع آوری زباله که از مهمترین مشکلات ساکنان بوده و همواره توسط دستگاه های مختلف منتقل شده است. به سایر ارگان ها، حل خواهد شد. پدر: دومین تصمیم مهمی که امروز صادر شد، تکمیل پروژه جمع آوری فاضلاب این مجموعه بود که اداره راه و شهرسازی قول داد ظرف سه ماه پروژه جمع آوری فاضلاب این مجموعه را به اتمام برساند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، رئیس قاضی گلستان دو هفته پیش بلافاصله پس از معرفی مدعی العموم جدید گنبد، به درخواست مردم برای بررسی مشکلات مسکن مهر کاج به این مجتمع رفت و داد دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان تکلیف رفع مشکلات سه هزار نفر از ساکنان مجتمع مسکونی مهر را پیگیری و خواستار رفع مشکلات معتمدین شد.

انتهای پیام