ثبت نام آزمون زبان از امروز وزارت بهداشت آغاز می شودثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت ۶۶ (MHLE) از ساعت ۱۲ ظهر امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ آغاز می شود و تا ۲۹ تیرماه ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، کارت ورود به جلسه شصت و ششمین جلسه آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) در تاریخ ۱۴ تیرماه، آزمون ۱۶ تیرماه برگزار می شود و در نهایت رونوشت داوطلبان در تاریخ ۲۶ تیرماه منتشر می شود.

برای ورود به جلسه آزمون همراه داشتن کپی کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا کارت شناسایی) الزامی است و در صورت همراه نداشتن هر یک از این مدارک از ورود به جلسه منع می شوید و شرکت در آزمون

هر کیف پول دارای کد خاصی به نام کد گواهی است که در بالا درج شده است. صحت آن را می توان از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (در لینک «گواهی تأیید») استعلام کرد و یا گواهی را تایید کرد.

بنابراین هیچ نسخه چاپی یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان برای ارائه به مراجع مختلف صادر نمی شود و مراجع مختلف (دانشگاه ها، سازمان ها) می توانند به همین ترتیب از صحت متن اطمینان حاصل کنند.

وزارت بهداشت تاکید کرد: با توجه به لزوم رعایت نظم و سکوت در سالن های معاینه، درب های این بخش از ساعت ۸:۳۰ صبح بسته و از ورود دیرهنگام جلوگیری می شود.

هزینه های ثبت نام قابل استرداد یا نگهداری برای دوره های آینده نیست.

برای ثبت نام شصت و ششمین آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) باید مبلغ ۲ میلیون و ۱۷۵ هزار ریال (۲۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان) از طریق کارت های بانکی اعضای شتاب به صورت اینترنتی پرداخت شود.

به گزارش ایسنا، داوطلبان آزمون عمومی زبان انگلیسی (MHLE) وزارت بهداشت می توانند در سال جاری پنج بار در این آزمون شرکت کنند.

آزمون زبان انگلیسی عمومی MHLE امسال شامل ۱۰۰ سوال در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ سوال درک مطلب شنیداری، ۴۰ سوال واژگان، ساختار و گرامر، ۳۰ سوال درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی).

انتهای پیام