تیم های امدادی اورژانس در آستانه وقوع سیل احتمالی در بهبهان مستقر شدندایسنا/ خوزستان فرماندار بهبهان با اشاره به اعلام هشدار به بادیه نشینان، چوپانان و کشاورزان گفت: به اهالی روستاهایی که در مسیر بارش های سیل آسا و پرخطر قرار دارند هشدار داده شده است.

رستم ایدپور در خصوص آمادگی برای مقابله با سیلاب های احتمالی گفت: پیرو اخطارهای ستاد مدیریت بحران خوزستان، سه جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهبهان تشکیل و پنج تیم از نقاط پرخطر و حادثه خیز بازدید میدانی کردند. . مناطق

به گزارش ایسنا، وی افزود: سه گروه با تجهیزات در منطقه چان، یک گروه در منطقه زیدون، دو گروه در شهرستان بهبهان و یک گروه در قسمت مرکزی فعال هستند.

فرماندار بهبهان با اشاره به اطلاع رسانی به عشایر و دامداران گفت: دامدارانی که در مسیر سیلاب قرار داشتند اقدام به جمع آوری پمپ ها و تجهیزات کرده اند و به دامدارانی که در مسیر سیلاب هستند هشدارهای لازم داده شده است.

ایدبور با بیان اینکه راه های گردشگری از عصر پنجشنبه بسته شده است، گفت: از ظهر پنجشنبه به اهالی روستاهایی که در مسیر بارش های سیل آسا و پر خطر هستند هشدار داده شده است.

فرماندار بهبهان در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به فرسایش رودخانه ها و بازگشایی راه ها گفت: از صبح روز دوشنبه تیمی در منطقه چان و تیمی دیگر در شهرستان بهبهان آماده انجام اقدامات لازم در مواقع ضروری هستند. ”

انتهای پیام