تمرینات بایرن مونیخ برای فصل جدید با حضور ستاره سنگالی آغاز می شودتمرینات فوتبال بایرن مونیخ با حضور ستاره های جدید این تیم از جمله سادیو مانه آغاز می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، سادیو مانه کار خود را از بایرن مونیخ آغاز کرد. این بازیکن روز پنجشنبه وارد مونیخ شد و قرار است امروز (جمعه) برای اولین بار با هم تیمی های جدید خود تمرین کند. بسیاری از بازیکنان جدید نیز حضور دارند، از جمله ناصر المزروعی که اخیرا به خدمت گرفته شده است.

سادیو مانه، ستاره سنگالی، دو هفته پس از تایید انتقالش به مونیخ، روز پنجشنبه به مونیخ بازگشت و روز جمعه برای اولین بار در تمرینات با قهرمان آلمان شرکت خواهد کرد. در این تمرینات علاوه بر بازیکن سنگالی که با مبلغ ۳۲ میلیون یورو به خدمت گرفته شد، ناصر المزروعی، بازیکن فصل گذشته آژاکس آمستردام که به تازگی به مونیخ پیوسته، حضور خواهد داشت.

بایرن اعلام کرد که تمرین روز جمعه برای عموم آزاد نخواهد بود و به همین دلیل تمرینات بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. با این حال، باشگاه تمرینات را از طریق برنامه پخش زنده رایگان در وب سایت خود پخش خواهد کرد.

جولیان ناگلزمن از بازیکنان بایرن مونیخ برای شروع تمرینات پیش فصل استقبال کرد. Nagelsmann باید از هفته آینده گروه را به طور کامل در دسترس داشته باشد. انتظار می رود ستاره هایی مانند مانوئل نویر و توماس مولر و همچنین روبرت لواندوفسکی که می خواهد باشگاه را ترک کند، آخرین ستاره های آماده سازی باشند. بارسلونا تاکنون سه پیشنهاد برای جذب لواندوفسکی ارائه کرده است که هر سه مورد با مخالفت باشگاه آلمانی مواجه شده است. روزنامه مارکا اعلام کرد که بایرن شرط نهایی و نهایی خود را برای فروش لواندوفسکی به بارسلونا اعلام کرد و مبلغ آن ۵۰ میلیون یورو نقد خواهد بود. به گزارش مارکا، بایرن نه می خواهد لواندوفسکی را در هیچ قسطی و نه تعویض بازیکنی به بایرن بفروشد و نه این مهاجم سرشناس را کمتر از ۵۰ میلیون یورو بفروشد.

بایرن مونیخ اولین بازی خود در فصل جدید را ۳۰ جولای برگزار خواهد کرد. سپس تیم مونیخی در سوپرجام به مصاف قهرمان جام حذفی، لایپزیگ خواهد رفت. این تیم در اولین دیدار خود در فصل جدید بوندسلیگا به مصاف آینتراخت فرانکفورت می رود که فصل گذشته قهرمان لیگ اروپا شد.

انتهای پیام