تلاش آرچر ریکرو برای کسب بهترین جایگاه در کشورهای اسلامییکی از اعضای تیم ملی رجیور گفت: سعی می کنم در اولین حضورم در بازی های کشورهای اسلامی بهترین جایگاه را در انفرادی مردان کسب کنم.

صادق اشرفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره علت دوری چند ماهه اش از تروکمان اظهار کرد: سال گذشته بعد از جام جهانی فرانسه به دلیل مشغله های کاری و مشکلات کاری ۶ ماه از تروکمان دور بودم. برای تمرکز روی کار شخصی، تمرینات انفرادی، غیر متمرکز انجام می دادم و از ورزش حرفه ای دور نبودم.

وی گفت: برای حضور در مسابقات کشورهای اسلامی امسال در مسابقات انتخابی تروکمان شرکت کردم و توانستم مجدداً مرا به اردوی تیم ملی دعوت کنم.

یکی از اعضای تیم ملی مردان در خصوص این سوال که آیا چند ماه دوری از تیم ملی در افت کارنامه شما تاثیری داشت یا خیر؟ وی گفت: ۹ سال سابقه حضور در تیم ملی را دارم و در این مدت و از آنجایی که ارتباطم را با مربیان قطع نکردم، سعی کردم آمادگی بدنی، فنی و تاکتیکی خود را حفظ کنم تا در صورت افت دچار افت نشوم. دوباره به تیم ملی برمی گردم.

الاشرفی همچنین درباره وضعیت خود برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی بیان کرد: ۸ سال پیش که تیم ملی ریکرو در بازی های کشورهای اسلامی شرکت کرد، این تیم به مدال برنز دست یافت. سمت در بخش پرسنل و تیم. البته رسیدن به این هدف زمانی امکان پذیر است که بتوانم رکوردی را که در تمرینات به ثبت رساندم در مسابقات تکرار کنم.

در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از نظر امکانات در سایت تروکمان با مشکل خاصی مواجه هستید یا خیر؟ وی افزود: این دوره از آنجایی که تمامی امکانات لازم برای آمادگی ورزشکاران اعزامی به ترکیه در سایت تروکمان موجود است مشکل خاصی ندارد و شرایط رضایتبخش است.

انتهای پیام