تفاهم نامه همکاری بین شرکت پرداخت الکترونیک سپهر و سیتاد


تفاهم نامه همکاری بین شرکت پرداخت الکترونیک سپهر و سیتاد

در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، تفاهم نامه همکاری بین شرکت پرداخت الکترونیک سپهر و سیتاد (سیستم های تعامل الکترونیکی یکپارچه دانا) منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل از سپهر، پرداخت الکترونیکبر اساس این تفاهم نامه که به امضای مهندس محمدباقر بیشوایی، مدیرعامل سیتاد و دکتر حمزه آقا بابایی، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سپهر رسیده است، سپهر با ارائه خدمات هوشمند، بستری امن و سریع برای تراکنش های بانکی را در اختیار کاربران قرار می دهد. راه حل های پرداخت در پورتال عمومی برای خدمات دولتی. استفاده از درگاه پرداخت آنلاین سپهر و کیف پول اعتباری پاس شامل خدمات پرداخت الکترونیکی سپهر، ارسال استعلامات پایه دولتی از قبیل شاهکار، ثبت احوال و کدپستی، علاوه بر معرفی خدمات جدید از جمله احراز هویت، امضای دیجیتال، اعتبارسنجی مشتری و وضعیت مودی، از جمله خدمات سیتاد در این یادداشت موجود است.
پروژه PGSB به عنوان یک پورتال خدمات عمومی برای دولت، دروازه ای برای ارائه خدمات مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات NIX است که در دسترس همه شرکت ها و سازمان هایی است که خدمات را در اینترنت ارائه یا دریافت می کنند.
پروژه اتوبوس خدمات عمومی بخش خصوصی در سال ۱۴۰۰ توسط سازمان فناوری اطلاعات طی یک مزایده اعطا شد و در سراسر کشور تنها دو اپراتور در این مزایده موفق شدند و سیتاد به عنوان اپراتور اول انتخاب شد.
بر اساس این تبصره، خدمات پرداخت مربوط به اپراتور اول از طریق پرداخت الکترونیک سپهر تسهیل می شود.
حمزه آقابابایی مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سپهر با اشاره به موفقیت سپهر در این زمینه گفت: در آینده تراکنش هایی که در حوزه های مختلف خدمات دولتی ارائه می شود نیز از طریق پرداخت ارائه و اجرا می شود. پورتال سپهر، خرسندیم که به عنوان یکی از شرکت های فعال در بخش خصوصی و با اطمینان خاطر مدیران محترم سیتاد، موفق به ورود به عرصه خدمات دولت الکترونیک شده ایم. به نظر من این بخش نوید شروع مهمی در همکاری صنعت پرداخت، بانک های کشور و بخش خدمات دولت الکترونیک است.
آقا بابایی با اشاره به اهمیت این پروژه در انعطاف پذیری بیشتر فرآیندهای اداری و دولتی برای شهروندان، افزود: پروژه PGSB در واقع یک پروژه B2B2C است که سازمان های خدمات رسان دولتی خدمات متنوعی را از طریق شرکت سیتاد با سرعت بالا به کاربران و شهروندان ارائه می کنند. و امنیت به همین منظور شرکت پرداخت الکترونیک سپهر متولی و مجری بخش پرداخت این فرآیند از تمامی توانمندی های خود برای ارائه بهترین خدمات استفاده خواهد کرد.
محمدباقر بیشوایی همچنین با ابراز خرسندی از همکاری با بانک پرداخت و صادرات الکترونیک سپهر به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت پرداخت کشور، سرمایه گذاری قابل توجه سیتاد در پروژه PGSB برای ارائه خدمات بر اساس اطلاعات ملی NIX را مورد توجه قرار داد. شبکه و الحاقیه: از زمانی که سیتاد به عنوان اولین اپراتور گذرگاه خدمات عمومی به دولت انتخاب شد، روی بحث زیرساخت کار کردیم و اکنون شبکه زیرساختی ما کاملاً فعال است تا بتوانیم خدمات رسانی به مردم را تسهیل کنیم.
ستاد یکی از زیرمجموعه های هلدینگ خدمات اطلاع رسانی راهبر است که سابقه ده ساله در اجرای پروژه های دولت الکترونیک در کشور دارد.

پایان گزارش تبلیغات