تشکیل جدید شورای ریاست شورای شهر اردبیلایسنا/ اردبیل جواد انصاری با اکثریت ۱۱ رای برای ششمین دوره رئیس شورای شهر انتخاب شد.

در سی و نهمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل که ۲۲ مردادماه در صحن علنی شورای شهر اردبیل برگزار شد، ترکیب سال دوم شورای ششم مشخص شد تا جواد انصاری به عنوان رئیس شورای شهر باقی بماند. با ۱۱ رای

در این انتخابات و تشکیل جدید کمیته ریاست جمهوری، بهزاد عباس زاده عضو جدید شورای شهر با ۶ رای نایب رئیس، بهروز اسکندرپور با ۶ رای منشی اول، زهرا دیویی با ۱۱ رای منشی دوم شد. سجاد محمد حسن پور منشی صندوق شورا با ۱۰ رای و سلامت صفری با پیروزی با ۱۱ رای به عنوان سخنگوی شورای شهر اردبیل انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در ابتدای این جلسه از زحمات اعضای شورای یازدهم در پیگیری مطالبات مردم در سال اول شورای ششم قدردانی کرد. حضور پررنگ در عرصه خدمات.

جواد انصاری به نامه شورای حل اختلاف و استاندار اردبیل در خصوص لغو عضویت یونس رونقی اشاره کرد و گفت: از امروز بهزاد عباس زاده عضو علی البدل شورای شهر در جلسات رسمی شهر حاضر می شود. شورا به عنوان یک عضو کلیدی و در مسئولیت های محوله به وظایف خود عمل خواهد کرد.

وی با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان (علیه السلام) به ویژه فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: در پایتخت حسینی عشق و وفاداری به سرور و سالار شهیدان رهبر شهیدان شکوفا شود. مردمان این منطقه در تلاشند تا به مقام و منزلت آزادی و آزادی برای اباعبدالله الحسین (علیه السلام) احترام و تقرب ویژه ای قائل شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل ۲۶ مردادماه روز خبرنگار را گرامی داشت و افزود: خبرنگاران پیشتازان عرصه رسانه و ثروت افکار عمومی هستند و بیشترین تعامل را با رسانه ها در شورای ششم داشتیم.

انتهای پیام