تشکیل احتمالی ولز در برابر ایران


تیم ملی ولز پس از ۶۴ سال انبوهی از بازیکنان باتجربه و جوان را به جام جهانی برد تا در این رقابت ها نتایج عالی کسب کند.

به گزارش اسنا، تیم ملی ولز در سال های اخیر به یکی از تیم های غافلگیرکننده تبدیل شده و با نسل جدید فوتبالیست های خود توانسته پس از ۶۴ سال جواز حضور در جام جهانی را کسب کند و این بار مردم ولز امیدوارند. خواهد بود. کشوری کوچک، واقع در بریتانیای کبیر، قرار است صعود کند.

ولز در دومین بازی خود در جام جهانی به مصاف ایران خواهد رفت. تیم دراگون به رهبری راب پیج در مسابقات گذشته خود توانسته نتایج خوبی کسب کند و از نظر جدول فیفا و همچنین حضور ستاره های با کیفیت تیم قدرتمندی به حساب می آید.

راب پیج در چند روز گذشته ترکیب ۲۶ نفره ولز خود را اعلام کرد که گرت بیل به عنوان کاپیتان و ستاره این تیم و همچنین آرون رمزی حضور دارند.

در این گزارش نگاهی به بازیکنان دعوت شده و اصلی تیم ملی ولز خواهیم داشت و ترکیب احتمالی این تیم را مرور می کنیم:

تیم ملی فوتبال ولز

آخرین ۲۶ بازیکن راب پیچ در جام جهانی ۲۰۲۲ شامل چندین ستاره از دهه گذشته و چند شگفتی بود. گرت بیل مثل همیشه در کانون توجه است و پیش اصرار دارد که هیچ نگرانی در مورد آمادگی بیل (که اخیراً مصدوم شده است) ندارد.

ستارگان مشهوری چون وین هنسی، جو آلن، آرون رمزی، دن جیمز، کریس گانتر و بن دیویس در این گروه قرار دارند. بازیکنان جوان تری مانند هری ویلسون، اتان آمپادو و برنان جانسون نیز به تیم ملی ولز دعوت شده اند.

اکثر بازیکنان ولز در صعود این تیم به یورو ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ نقش داشته اند. اگرچه نام های کوچکتری نیز وجود دارند که می توانند داستان جام جهانی آنها را بسازند.

تشکیل احتمالی ولز در برابر ایران

نقطه قوت

ولز در مسابقات مقدماتی جام جهانی خود پس از باخت در اولین بازی خود در گروه E مقابل بلژیک، شکست نخورده است و با جمهوری چک، نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰، چهار امتیاز اختلاف دارد. دانشجویان پیج روحیه عالی خود را برای شکست اتریش و اوکراین در مقدماتی نشان دادند. این باعث شد آنها در مقابل باخت تیمی سرسخت باشند.

نکته دیگر در مورد ولز نقش الهام بخش گرت بیل در تیم ملی است که سه گل کشورش را در دیدارهای جام جهانی مقابل اتریش و اوکراین به ثمر رساند.

نقاط ضعف

همانقدر که بیل یک بازیکن الهام بخش و کلیدی برای این تیم است، سوال اینجاست که اگر بیل آماده نباشد و آرون رمزی روزهای خوبی را سپری نکند، چه کسی قرار است برای بیل گلزنی کند؟

ولز در ۱۰ بازی در مرحله مقدماتی و پلی آف گروه E 17 گل به ثمر رساند که بیل مسئول ۶ گل آن بود. آرون رمزی در اولین بازی خود ۳ گل به ثمر رساند.

تشکیل احتمالی ولز در برابر ایران

ترکیب احتمالی ولز برای جام جهانی:

ترکیب (۱-۲-۴-۳): هنسی دیویس، مفام، رودون امپادو، رمزی، ویلیامز، رابرتز جیمز، جانسون بل.

انتهای نامه