تجلیل از ۶۲ ورزشکار مدال آور کرمانشاهیایسنا/ کرمانشاه طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه و مسئولان ورزشی از ۶۲ ورزشکار مدال آور کرمانشاهی در ورزشگاه های خارجی تجلیل شد.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان در همایش تجلیل از مدال آوران خطه کرمانشاه در مسابقات جهانی، آسیایی، بین المللی و المپیک که عصر امروز (۵ خرداد) در هتل پارسیان برگزار شد، با اشاره به به ارتقای ورزش کرمانشاه در سال های اخیر پرداخت و گفت: شرایط فعلی ورزش کرمانشاه باعث می شود در زیرساخت های ورزشی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به زیرساخت هایی که در حال حاضر داریم، کرمانشاه این قابلیت را دارد که میزبان مسابقات مختلف بین المللی باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استانداری اضافه کرد: تا چند سال پیش حتی یک زمین چمن مصنوعی در استانداری نداشتیم اما امروز بیش از ۲۵ زمین در مناطق مختلف استانداری داریم.

وی با اشاره به اینکه ۶۲ ورزشکار کرمانشاهی در سال گذشته ۶۲ مدال خارجی کسب کردند، گفت: در حال حاضر ۶۵ تیم کرمانشاهی در مسابقات مختلف ورزشی حضور دارند.

رحیمی یکی از مهم ترین دغدغه های تیم های لیگ کرمانشاه را بحث پرداخت ورودیه ها عنوان کرد و افزود: در این راستا و با پیگیری های استاندار مقرر شد که ورود تیم های ما انجام شود. رایگان یا آنها تخفیف خواهد داد

وی با اشاره به اینکه برخی از پروژه های ورزشی استان به دلیل کمبود اعتبار ناتمام ماندند، گفت: پس از مسئولان استان مقرر شد در سفر رئیس جمهور به استان اعتبار خوبی برای این پروژه ها اختصاص یابد.

در پایان این مراسم از ۶۲ ورزشکار استان با اهدای مدال تجلیل شد.

انتهای پیام