بیانیه ۲۰۲ نماینده در قدردانی از سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از کشف توطئه دشمنیکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس بیانیه ۲۰۲ نماینده شورای اسلامی را در قدردانی از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از کشف و خنثی کردن توطئه دشمنان اسلام قرائت کرد. انقلاب.

به گزارش ایسنا، احمد امیرآبادی فرهانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) ۲۰۲ نماینده مجلس به منظور قدردانی و تشکر از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از کشف و قدردانی از آنان، بیانیه ۲۰۲ نماینده مجلس را قرائت کرد. خنثی سازی توطئه دشمنان انقلاب اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«به نام خداوند بخشنده

ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایش تسلیت باد.

بار دیگر چشمان تیزبین سربازان گمنام امام زمان (عج) در آستانه ماه محرم الحرام و با توجه به نهضت حسینی و حماسه، به توطئه دشمنان هسته اسلام پی برد. ایران و قبل از آن هرگونه اقدام خصمانه و تخریبی علیه ملت شریف ایران با عنایت ویژه برخورد می شد، خدای من اثری بر آب گذاشت.

دشمنان این سرزمین باید بدانند که به هر ترفندی فکر کنند و بخواهند انجام دهند با مبارزه خاموش و انقلابی مجاهدان عرصه ناشناخته روبرو خواهند شد.

ما نماینده شورای اسلامی هستیم و از اقدامات اخیر سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات به ویژه در جلوگیری از عملیات و دستگیری جاسوسان موساد تقدیر و تشکر می کنیم. به ویژه رژیم کودک کش صهیونیستی و پیروان آن در گروه جدایی طلب کوملی که اقدامات حزبی آنها از بین نخواهد رفت. پاسخی نیست و به وعده خداوند پیروزی مؤمنان و بازندگان و مجازات منافقین و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این رژیم غاصب بیست و پنج سال آینده را شاهد نخواهد بود. برای خدا. .

انتهای پیام