به سلامتی بهتر در سال ۲۰۱۸ بله بگویید – بله! تغذیه، Yامروز صبح از خواب بیدار شدم، یک فنجان قهوه برای خودم ریختم و تقویم هفتگی جدیدم برای سال ۲۰۱۸ را نوشیدم. مدتی بود که منتظر این لحظه بودم!

برای من، سال نو به معنای فکر کردن به آنچه در گذشته خوب بوده (و چه چیزی خوب نبوده)، فکر کردن به این است که دوست دارم چیزها را در آینده ببینم، و برنامه‌ریزی برای آنچه برای رسیدن به آن لازم است.

مسئله این است که رویاها فقط در صورتی اتفاق می‌افتند که کار انجام شود. و اگرچه ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد – چیزهای بسیار خوبی برای گفتن “بله” وجود دارد! به سال نو – حرکت رو به جلو با یک گام ساده آغاز می شود. من و تو!

به همین دلیل است که من بسیار هیجان زده هستم که راه اندازی مجموعه ویدیویی جدید خود را اعلام کنم تا به شما کمک کنم “بله” بگویید! برای داشتن یک زندگی مغذی تر و متعادل تر!

با ویدیوهای سریع به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی، به شما کمک می کنم راه های آسان، هیجان انگیز و سرگرم کننده برای تغذیه بیشتر را کشف کنید. این ویدیوها نکات و دستور العمل‌های ساده‌ای را به اشتراک می‌گذارند که می‌توانید برای تکمیل یا ایجاد آن‌ها به خانه ببرید – همه اینها تا بتوانید به روشی سرگرم‌کننده، جدید و پایدار به اهداف خود برسید!

سریعترین رژیم لاغری