بهترین ضد آفتاب برای محافظت از شما در برابر نور خورشید

قبل از اینکه خورشید شهرت بد خود را به دست آورد، خورشید در واقع کاملاً مفید بود. در واقع، تعدادی از مزایایی که ما می توانیم از خورشید دریافت کنیم وجود دارد. خورشید حتی برای سلامتی مطلوب مورد نیاز است، به این دلیل که وظایف مختلفی را بر عهده دارد. این عملکردهای ضروری شامل تولید ویتامین D، سم زدایی و تقویت سیستم ایمنی، تنظیم قند خون و حتی تحریک غده صنوبری است که هورمون های ضروری بدن را تنظیم می کند.

مطالعات نشان می دهد که از هر ۷ بزرگسال، ۱ نفر کمبود ویتامین D دارند. این فقط ثابت می کند که کمتر کسی وجود دارد که آفتاب را به جای مفید، مضر می داند.

اخیراً خورشید با بیماری های پوستی مختلف مانند سرطان پوست مرتبط شده است. پزشکان و پزشکان نشان می‌دهند که نور خورشید عامل اصلی بیماری‌های پوستی است. با این حال، نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید اعتدال است. درست است که اشعه UVA خورشید رادیکال های آزاد تولید می کند. زمانی که این اشعه UVA افزایش یابد، فرد دچار آفتاب سوختگی می شود. اگر فردی برای ساعات طولانی در معرض این اشعه های UVA قرار گیرد، ممکن است سلول های پوست او آسیب ببینند. از این رو، خنثی سازی تولید رادیکال های آزاد که در اثر اشعه UVA خورشید آزاد می شوند، مهم است.

رادیکال های آزاد همه جا هستند. در واقع، حتی در غذایی که می خوریم و محیطی که در آن زندگی می کنیم، رادیکال های آزاد وجود دارد. آنچه حیاتی و مهم است این است که اطمینان حاصل کنیم که بدنمان سالم است و اعتدال را به عنوان بخشی از سبک زندگی خود وارد می کنیم. وقتی قرار گرفتن در معرض اشعه های UVA خورشید را خنثی یا تعدیل می کنیم، ممکن است بتوانیم آسیب های غیرضروری و مضر به پوست خود را ترمیم یا حتی از آن جلوگیری کنیم.

راه های ساده و آسانی برای خنثی سازی رادیکال های آزاد وجود دارد. می توانیم با خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل شروع کنیم. میوه ها و سبزیجات همیشه در هر رژیم غذایی ضروری هستند. آنها آنتی اکسیدان هایی را فراهم می کنند که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند. علاوه بر این، ما نباید خود را بیش از حد در معرض نور خورشید قرار دهیم. حمام بیش از حد آفتاب قطعا می تواند منجر به آفتاب سوختگی شود که ممکن است منجر به آسیب پوست شود. استفاده از آلوئه ورا بر روی پوست آفتاب سوخته باعث کاهش ناراحتی می شود.

علاوه بر این، مهم است که بدانید در شدیدترین زمان روز باید از اشعه های خورشید دوری کنیم. و اگر این امر اجتناب ناپذیر است، استفاده از ضد آفتاب ضروری است. از جمله ضد آفتاب های عالی می توان به ضد آفتاب معدنی طبیعی Kiss My Face با Hydresia، SPF 40، کرم ضد آفتاب شفاف بدن Loving Naturals، SPF 30+، ۱۰۰% Pure Hydration Organic Antioxidant، SPF 20 و All Terrain KidSport Sunscreen Stick Skin Protect2، اشاره کرد.

سریعترین رژیم لاغری