بسیاری از وعده های محقق نشده زندگی را برای مردم عوا سخت کرده استایسنا/ مرکز استاندار مرکزی گفت: مشکلات انباشته و متعدد در سال های گذشته و وعده های فراوان محقق نشده زندگی را برای مردم عوام سخت کرده است.

فرزاد مخلص سلامه روز سه شنبه ۲۴ خردادماه در نشستی با اعضای شورای اسلامی شهر عوا که با حضور مدیران استان ها و شهرستان ها در شهرداری این شهر برگزار شد، گفت:

وی افزود: باید در زمینه زیرساخت های فرهنگی و ورزشی اقدامات جدی انجام شود و پروژه های نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد که باید به بهره برداری برسد. بیش از ۸۰ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد و تا تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام مجاز به تعریف پروژه جدید نیست.

استاندار مرکزی افزود: مشکلات زیادی که در سال های گذشته در این شهرستان انباشته شده است و بسیاری از وعده های محقق نشده زندگی را برای مردم سخت کرده است که باید برای رفع آنها اقدامات لازم انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین شهرک گلخانه ای بخش خصوصی کشور در این شهر قرار دارد و در فاز دوم نیاز به توسعه دارد که در صورت انجام اقدامات لازم برای تامین انرژی این شهرک حفاظت شده، موانع توسعه آن وجود دارد. حذف خواهد شد.

مخلص سلامه با اشاره به مشکلات موجود در شهر الاوه افزود: با ارتقاء شهر الاوه به شهر محدودیت هایی در کنار مزیت های تبدیل شدن به شهر برای آن اعمال شد. در حوزه اسکان مستضعفان نیز بازدیدهایی صورت گرفت و برخی مشکلات برطرف شد. کلینیک آوا نیز با کمک اهداکنندگان برای تهیه زمین و تخصیص بودجه دولتی ساخته خواهد شد.

وی افزود: وضعیت شهر العوا در حوزه سرانه، فضای سبز، فرهنگی و ورزشی اصلا مناسب نیست و باید در مقابل مردم این شهر اظهار شرمندگی کنیم. ” برای جبران تاخیرها باید سرانه از سوی شهرستان ها و هیات های شهرسازی تامین کنیم.

استاندار مرکزی با اشاره به سفر آتی هیئت دولت به استانداری گفت: هر پروژه ای که پیشرفت مالی آن کمتر از ۵۰ درصد نباشد در سفر رئیس جمهور مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و بودجه اضافی برای وی در نظر گرفته می شود. برای تکمیل سایر موارد خاص.” پروژه ها اما پیشرفت زیر این مقدار باید تدابیر لازم اندیشیده شود. در این راستا مذاکراتی با هیات های ریاست جمهوری صورت گرفته است تا پروژه های ضروری که مطالبه جدی مردم بوده و پیشرفت مادی کمتر از ۵۰ درصد را به همراه دارد، اولویت زیر را داشته باشد.

وی در خصوص راه اندازی پردیس سینمایی ساوا نیز گفت: در سفر اخیر وزیر ارشاد مقرر شد شهرداری عملیات اجرایی این پروژه را آغاز کند و وزارت ارشاد نیز قول داده تجهیزات پس از ساخت را از سال آینده تامین کند. فضای فیزیکی.” همچنین مقرر شد برای تکمیل مجتمع فرهنگی هنری شهر الزرندیه از محل منابع ملی اعتباری تخصیص داده شود که ۳۰۰ میلیون آن از محل منابع استانداری و مابقی توسط وزارت ارشاد تامین و تامین خواهد شد. تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد. امسال.

به گزارش ایسنا، رئیس شورای شهر العوا گفت: زیرساخت های شهر العوا بسیار ضعیف است و با وجود اینکه نزدیک به ۱۰ سال پیش به شهر تبدیل شد، همچنان زیرساخت های روستا را حفظ کرده است.

حسین هوشنی افزود: العوا مرکز دامپروری استانداری مرکزی است و سهم زیادی در تولید گوشت در استان و کشور دارد، اما کشاورزان این منطقه با مشکلات زیادی مواجه هستند و به دلیل اینکه خارج از خدمات شهری هستند. از برخی خدمات مانند آب و برق محروم هستند.»

وی صدور پروانه سکونت برای پارکی به طول ۱۴ هزار متر، ایجاد شهرک صنعتی افه و فعالیت معدن شن و ماسه را از دیگر خواسته های مردم این شهرستان دانست و افزود: سرانه فضای فرهنگی در افیه صفر است.

هوشنگی خواستار راه اندازی نمایندگی ادارات خدمات شهری به منظور تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان شد.

انتهای پیام